sprzedaż • działka • budowlana


podkarpackie • Łęki Dolne


46 000 PLN
10 737 €
9 280 £
11 965 $
  • 1 390
33 zł
8 €
7 £
9 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Atrakcyjna działka budowlana mieszcząca się w miejscowości Łęki Dolne, nieopodal Pilzna. Doskonałe miejsce na nowoczesny dom, z łatwością dojazdu do Tarnowa bądź Pilzna.

Działka ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 26x48 metra. Nieruchomość jest delikatnie pochylona w stronę północną. Do posesji prowadzi utwardzona, gminna droga dojazdowa, a ostatni, 60-cio metrowy odcinek przejedziesz prywatną drogą, której współwłasność zakupisz razem z działką. Wydane warunki zabudowy pozwolą Ci wybudować w tym miejscu nowoczesny dom jednorodzinny, o powierzchni zabudowy do 150m2, oraz wysokości 18m2 (możliwa jest budowa dwóch kondygnacji, oraz podpiwniczenia). Zdecydowaną zaletą działki jest fakt, że wszystkie media znajdują się w jej pobliżu. Rurociąg z wodą przechodzi przez działkę w okolicach jej granicy, gaz znajduje się w pobliskiej, gminnej drodze, a prąd doprowadzony jest do okolicznych domów jednorodzinnych (najbliższy w odległości około 50m). W okolicy brak kanalizacji.

Łęki dolne są miejscowością graniczącą z Pilznem od zachodniej strony. Do działki prowadzi bardzo dobry dojazd - od drogi 94 dzieli nas 250 metrów. Chcąc dojechać stąd na Pilzneński rynek pokonamy niecałe 4 kilometry. Natomiast do granicy Tarnowa jest niespełna 15 km. Bliskość drogi krajowej oraz miasta zapewnia również to, że raptem kilka minut w samochodzie wystarczy żeby dostać się do wszelkich kluczowych miejsc potrzebnych do wygodnego życia. Do Gospody u Wiedźmy, której bliskość na pewno docenią miłośnicy pierogów, jest zaledwie 500 metrów. W promieniu 4 minut w samochodzie znajdziesz natomiast: aptekę, supermarket, zakład opieki zbiorowej, przedszkole i szkoły, oraz kościół. W bezpośrednim otoczeniu oferowanej nieruchomości znajdują się natomiast łąki, oraz zabudowa jednorodzinna, zarówno z okresu lat 80-tych jak i nowe budownictwo.

Czujesz, że to miejsce idealne dla Ciebie? Chcesz poznać klimat tego miejsca, i móc na miejscu wyobrazić sobie jak Twój wymarzony dom wpisze się w okoliczny krajobraz? Zadzwoń i umów się na prezentację!

Jerzy Śpiewak-Sondej

608 206 205

Freedom NieruchomościSzukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."  • powierzchnia: 1390 m2
  • powierzchnia działki: 1390 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona
  • dojazd: asfaltowy

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek