• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Działki na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 668

15890584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879707 15890584 SYNDYK MASY UPADŁOŚCI SPRZEDA Z WOLNEJ RĘKI NA WARUNKACH KONKURSU OFERTwchodzące w skład masy upadłości upadłej Jadwigi Bukowskiej prawo własności nieruchomości gruntowej położonej w Ropczycach, powiat ropczycko-sędziszowski, składającej się z działk...

Ropczyce (Podkarpackie, gm. Ropczyce)

75 000 PLN

-
-
1211 m2
-
15847388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26911644 15847388 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Krzeszów Dolny, Gmina Krzeszów, powiat Nisko, województwo Podkarpackie.Działka z przyznanymi warunkami zabudowy położona w spokojnej zielonej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie...

Krzeszów Dolny (Podkarpackie, gm. Krzeszów)

180 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
2738 m2
-
15862368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27225000 15862368 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 4200 m², położona w Stalowa Wola, obręb Charzewice. Nieruchomość obejmuje dwie działki o numerach 8781 oraz 8782.Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego NR ...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

714 000 PLN (170 zł/m2)

-
-
4207 m2
-
15851672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27017481 15851672 DZIAŁKA 13,07a POD BUDOWĘ LUB REKREACJĘ w RZESZOWIE, ZALEDWIE 4KM OD CENTRUM.Oferujemy do sprzedania działkę o pow. 13,07a z małym domkiem drewnianym w Rzeszowie w dzielnicy Staroniwa w rejonie ul. Zawiszy Czarnego. Działka o kształcie trapezu o sze...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

455 000 PLN

-
-
1307 m2
-
15850542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998584 15850542 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA o przetargach na sprzedaż nieruchomości Wójt Gminy Krasne Ogłasza piąte przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomo...

Krasne (Podkarpackie, gm. Adamówka)

187 200 PLN (211 zł/m2)

-
-
888 m2
-
15845103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26851047 15845103 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości gruntowych położonych w Kolbuszowej przy uli...

Kolbuszowa (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

152 030 PLN (148 zł/m2)

-
-
1030 m2
-
15845619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864491 15845619 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Widełce stanowiącej własność...

Widełka (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

89 530 PLN (70 zł/m2)

-
-
1279 m2
-
15845618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864490 15845618 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Widełce stanowiącej własność...

Widełka (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

180 320 PLN (70 zł/m2)

-
-
2576 m2
-
15889858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27862652 15889858 PGŚ.6840.1.2024OGŁOSZENIEBurmistrza Miasta i Gminy Lesko Burmistrz Miasta i Gminy Lesko zgodnie z art. 37 ust. 1, art. 38, art. 40 ust. 1, ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (j.t. Dz. U. z 2026, poz. 39...

Lesko (Podkarpackie, gm. Lesko)

340 000 PLN

-
-
5013 m2
-
15889860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27862655 15889860 PGŚ.6840.10.2024OGŁOSZENIEBurmistrza Miasta i Gminy Lesko Burmistrz Miasta i Gminy Lesko zgodnie z art. 37 ust. 1, art. 38, art. 40 ust. 1, ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (j.t. - Dz. U. z 2026, poz. ...

Postołów (Podkarpackie, gm. Lesko)

80 000 PLN

-
-
1534 m2
-
15889859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27862654 15889859 PGŚ.6840.6.2025OGŁOSZENIEBurmistrza Miasta i Gminy Lesko Burmistrz Miasta i Gminy Lesko zgodnie z art. 37 ust. 1, art. 38, art. 40 ust. 1, ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (j.t. - Dz. U. z 2026, poz. 3...

Lesko (Podkarpackie, gm. Lesko)

190 000 PLN

-
-
701 m2
-
15875796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27526954 15875796 Na sprzedaż kompleks leśny o łącznej powierzchni 15 400 m2 (1,54 ha), położony w miejscowości Łopuszka Wielka, w powiecie przeworskim. Oferta obejmuje dwie działki o dużym potencjale gospodarczym i przyrodniczym.Dane ewidencyjne i powierzchnia:Numer ...