• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 398

15865688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27304847 15865688 Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 120 m², położony w spokojnej dzielnicy Krosna. Budynek został wybudowany w 2000 roku z pustaka i znajduje się na prostokątnej działce o wymiarach około 50 na 26 metrów.Dom jest ocieplony styropianem o...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

789 000 PLN (6 575 zł/m2)

4
2
120 m2
2000
15857153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27115999 15857153 Tylko u nas! Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 170 m², usytuowany na około 9 arowej, ogrodzonej działce w centralnej części Krosna. Jest to dwukondygnacyjny budynek z podpiwniczeniem, wybudowany w 1959 roku, z przemyślanym...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

499 000 PLN (2 935 zł/m2)

6
2
170 m2
1959
15863800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27256638 15863800 Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Korczyna dwa domy w zabudowie szeregowej, stanowiące doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość usytuowana jest na pr...

Korczyna (Podkarpackie, gm. Korczyna)

1 390 000 PLN (5 890 zł/m2)

6
4
236 m2
2025
15763317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25422549 15763317 Wyjątkowy dom w Krawcach - elegancja, spokój i natura w jednym miejscu!Na sprzedaż przepiękny, w pełni wykończony dom o powierzchni użytkowej koło 180m², położony w malowniczej miejscowości Krawce, gmina Grębów.Nieruchomość usytuowana jest na dużej, ...

Krawce (Podkarpackie, gm. Grębów)

650 000 PLN (3 333 zł/m2)

6
2
195 m2
2021
15895057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27957009 15895057 Na sprzedaż dom wolnostojący i dwa budynki gospodarcze na dużej działce położony w centrum miejscowości Przędzel gm Rudnik nad Sanem.Nieruchomość ma bardzo korzystną lokalizację z szybkim i komfortowym wyjazdem do pobliskich dużych miejscowości Nis...

Przędzel (Podkarpackie, gm. Rudnik nad Sanem)

750 000 PLN (2 500 zł/m2)

7
-
300 m2
1970
15875412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527515 15875412 WYJĄTKOWA LOKALIZACJA Z HISTORIĄ I CHARAKTEREMPrezentowana nieruchomość położona jest w jednym z najbardziej klimatycznych i rozpoznawalnych miejsc Podkarpacia – w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Kamieniec w Odrzykoniu, w pobliżu Winnicy Zamkowej oraz...

Odrzykoń (Podkarpackie, gm. Wojaszówka)

729 000 PLN (6 178 zł/m2)

5
1
118 m2
1945
15840050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764924 15840050 English version below Prezentujemy na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość - dom gościnny w sercu Bieszczad-stanowiący gotowy, dobrze prosperujący biznes! Dom o powierzchni użytkowej 352,2m², generujący 2...

Czarna (Podkarpackie, gm. Czarna)

1 599 999 PLN (3 426 zł/m2)

9
9
467 m2
1995
15065204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica przy rynku, Przemyśl 8677428 15065204 Kamienica bezpośrednio przy Rynku w Przemyślu - gotowa do wprowadzenia (tylko w naszym biurze) Można podzielić na 12 lokali mieszkalnych, 1 lokal użytkowy, piwnica użytkowa z projektem i zgodą na bezpośrednie zejście z chodnika (już wykonane przebici...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

1 950 000 PLN (1 958 zł/m2)

12
-
996 m2
-
15117333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PRZEDWOJENNE KAMIENICE przy Dworcu PKP 10223763 15117333 PRZEMYŚL, PRZEDWOJENNE KAMIENICE UL.PLAC LEGIONÓW, UL. SOWIŃSKIEGO(TYLKO W NASZYM BIURZE) (Poniżej wersja angielska i ukraińska)2 kamienice czynszowe II kondygnacyjne, z poddaszem nieużytkowym, podpiwniczone (sprzedaż łączna). Skomercjalizowane.Lokal...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

2 990 000 PLN (1 357 zł/m2)

12
-
2204 m2
-
15424975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18266662 15424975 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDom z charakterem na 36 ar otoczonych lasem sosnowym — 12 minut od Leżajska, 30 minut od Rzeszowa trasą S19. Sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji 36 arów własnego terenu, z trzech stron osłonięte starodrzewem sosn...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

749 000 PLN (3 672 zł/m2)

4
-
204 m2
-
15862032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27221705 15862032 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje ofertę sprzedaży domu w podwyższonym stanie surowym zamkniętym – według projektu Denver (BBE1007). Projekt łączy w sobie innowacyjny design oraz komfortową przestrzeń użytkową z funkcjonalnym układem pom...

Rudna Mała (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

1 150 000 PLN (5 622 zł/m2)

5
3
204.55 m2
2025
15886712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27765685 15886712 Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie na osiedlu Baranówka. Dom o powierzchni użytkowej ok.150m2 (bez powierzchni garażu) posadowiony na działce 3,18ar, dom z 1994roku. Na parterze kuchnia z jadalnią, salon z kominkiem oraz łazienka. N...

Rzeszów (Baranówka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

860 000 PLN (5 733 zł/m2)

11
-
150 m2
1994