• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 407

15694895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24094312 15694895 Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 180 m², położony w malowniczej Zmiennicy i posadowiony na 15 arowej, w pełni zagospodarowanej działce. To solidny, dwukondygnacyjny dom, wybudowany z pustaka w latach 90-tych, oferujący wy...

Zmiennica (Podkarpackie, gm. Brzozów)

525 000 PLN (2 917 zł/m2)

6
2
180 m2
1995
15893731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27917632 15893731 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Nowoczesny Dom – Mokra 183,2 m² 11 ar Stan deweloperskiNa sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany według projektu Hiro 2, położony w przepięknej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Mok...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

890 000 PLN (4 863 zł/m2)

5
-
183 m2
2026
15829596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633366 15829596 Dom w sercu natury cisza, las i prywatność, Ruda, gmina BojanówSzukasz miejsca, w którym naprawdę można zwolnić tempo, usłyszeć ciszę i poczuć zapach lasu, a jednocześnie nie rezygnować z wygody codziennego życia? Ten dom jest właśnie dla Ciebie.W m...

Ruda (Podkarpackie, gm. Radomyśl Wielki)

570 000 PLN (7 703 zł/m2)

1
1
74 m2
2003
15740528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24953612 15740528 Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m², położony w spokojnej, zielonej okolicy w bliskiej odległości od centrum Jasła. Nieruchomość usytuowana jest na płaskiej, ogrodzonej działce o powierzchni 3,5 ara, z wygodnym dojazdem bezpośrednio z drogi asfa...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

399 000 PLN (3 325 zł/m2)

5
1
120 m2
1980
15885058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27716123 15885058 Dom na sprzedaż stan surowy zamknięty Nisko (Podwolina), ul. SłonecznaNa sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji Podwolina, ul. Słoneczna (Nisko),                       w bezpośrednim są...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

600 000 PLN (3 077 zł/m2)

7
1
195 m2
2008
15866401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320710 15866401 Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast miejskiego hałasu budzi Cię cisza i zapach lasu. Otwierasz okno, a za nim rozciąga się zieleń, która daje poczucie spokoju i prywatności. Kilka minut później możesz już być w centrum Stalowej Woli, ale wracając...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 180 000 PLN (12 967 zł/m2)

3
1
91 m2
2012
15875862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527628 15875862 Szukasz miejsca, które łączy komfort, funkcjonalność i spokojną lokalizację? Ten dom w Brzozowie to propozycja, obok której trudno przejść obojętnie – zwłaszcza teraz, gdy dostępny jest w atrakcyjnej, obniżonej cenie.Dlaczego warto? Gotowy do zamiesz...

Brzozów (Podkarpackie, gm. Brzozów)

910 000 PLN (6 067 zł/m2)

5
2
150 m2
2009
15875848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527644 15875848 Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w Sanoku – idealną propozycję dla inwestorów, dużych rodzin lub osób szukających wygody i niezależności. Na sprzedaż oferujemy budynek, który składa się z dwóch przestronnych lokali mieszkalnych, każdy o powierzch...

Sanok (Podkarpackie, gm. Sanok)

550 000 PLN (2 662 zł/m2)

6
2
206.62 m2
1921
15875492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527645 15875492 Oferujemy na sprzedaż dom w Rogach, który doskonale nadaje się do remontu, z ogromnym potencjałem. Dom składa się z dwóch kondygnacji, z możliwością podziału na dwa odrębne mieszkania. Jest to świetna opcja zarówno dla osób szukających przestronnej n...

Rogi (Podkarpackie, gm. Miejsce Piastowe)

307 000 PLN (2 558 zł/m2)

6
2
120 m2
1970
15875773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527642 15875773 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczym uzdrowisku Iwonicz-Zdrój. Dom o powierzchni użytkowej 155 m² znajduje się w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, z pięknym widokiem na góry. Budynek zo...

Iwonicz-Zdrój (Podkarpackie, gm. Iwonicz-Zdrój)

949 000 PLN (6 123 zł/m2)

4
3
155 m2
1980
15875946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527639 15875946 Na sprzedaż oferowany jest w pełni funkcjonujący i dochodowy budynek mieszkalny, zlokalizowany w Krośnie przy ulicy Żniwnej. Oferta skierowana jest do inwestorów poszukujących bezpiecznej lokaty kapitału, zapewniającej stały i natychmiastowy dochód z...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

1 880 000 PLN (4 653 zł/m2)

12
-
404 m2
2020
15875493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527637 15875493 Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową kamienicę zlokalizowaną w najbardziej klimatycznej części Krosna, na ulicy Franciszkańskiej. To unikalna propozycja dla osób szukających nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym, które pozwolą na stworzenie p...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

1 300 000 PLN (2 600 zł/m2)

5
4
500 m2
1930