• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Mieszkania na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 285

15861690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210513 15861690 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,5 m², zlokalizowane w Stalowej Woli przy ul. Żwirki i Wigury 14, na podwyższonym parterze w 4-piętrowym bloku.Lokal składa się z:-przedpokoju,-łazienki,-osobnego WC,-kuchni,-dwóch pokoi.Istnieje możliwość połąc...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

294 000 PLN (7 737 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15858429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149389 15858429 Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 44,85 m², położone w budynku przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki 13.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku w spokojnej i zielonej części miasta. Bu...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

310 000 PLN (7 045 zł/m2)

2
1
44 m2
1949
15881313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27628180 15881313 Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie położone w Stalowej Woli przy ulicy Obrońców Pokoju 3. Lokal znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy.Jest to mieszkanie narożne z ekspozycją północ-południe, co zapewnia bardzo dobre doś...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

350 000 PLN (7 447 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15854215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27071835 15854215 Mieszkanie 3 pokoje 53,4 m² loggia, Stalowa Wola, CzarnieckiegoNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,4 m² zlokalizowane w Stalowej Woli przy ul. Czarnieckiego 22. Lokal znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Klatki schodowe w budynku zo...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

360 000 PLN (6 792 zł/m2)

3
1
53 m2
1980
15772656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25615729 15772656 Na sprzedaż duże i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,18 m², położone w dobrze skomunikowanej części Stalowej Woli, przy ulicy Obrońców Westerplatte 5. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku, co zapewnia komfort prywatności i pr...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

379 000 PLN (6 317 zł/m2)

3
1
60 m2
1983
15864410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27267276 15864410 Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 53,89 m², położone w Stalowej Woli przy ul. Energetyków 9.Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z cegły z lat 50., co zapewnia trwałość konstrukcji, dobrą iz...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

399 000 PLN (7 528 zł/m2)

2
1
53 m2
1950
15888285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27807129 15888285 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,93 m², położone na parterze w niskim, 2-piętrowym bloku z cegły przy ul. Czarnieckiego 12 w Stalowej Woli.Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, sypialni, osobnej kuchni oraz łazienki. Do loka...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

369 000 PLN (7 235 zł/m2)

2
1
51 m2
1960
15808279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26384179 15808279 Mieszkanie z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta.Stalowa Wola, ul. Jana Pawła II 28Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,64 m², usytuowane na 10. piętrze w zadbanym wieżowcu po termomodernizacji. Położenie na wysokim piętrze zapewnia niepowtarza...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

330 000 PLN (6 226 zł/m2)

2
1
53 m2
1985
15877239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27563499 15877239 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie w okolicy ulic Dąbrowskiego i Dominikańskiej w Rzeszowie. Nieruchomość stanowi doskonałą pr...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

510 000 PLN (9 951 zł/m2)

2
1
51.25 m2
1955
15822924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26641868 15822924 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na osiedlu mieszkaniowym Osiedle nad Wisłokiem, w zacisznej okolicy, przy...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

670 000 PLN (12 135 zł/m2)

3
1
55.21 m2
2016
15852482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27033349 15852482 Przytulne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem 47,8 m² ul. Poniatowskiego 25, Stalowa WolaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,8 m², położone na 1. piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku. Doskonała propozycja dla rodziny lub osób szuka...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

360 000 PLN (7 660 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15889782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27861435 15889782 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 67,6 m2, zlokalizowane w Rzeszów przy ul. Podwisłocze - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście.Nieruchomość znajduje się w świetnym punkcie, blisko centrum, z szybkim dostępem do pełnej ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

549 000 PLN (8 121 zł/m2)

3
1
67.6 m2
1978