• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Działki na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 667

15875601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27526031 15875601 Masz dość miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Na sprzedaż działka w miejscowości Głuchów o łącznej powierzchni 4 848 m² (48,48 ar). Z tego ok. 1 300 m² (13 arów) przeznaczone jest pod zabudowę jednorodzinną – idealne mi...

Głuchów (Podkarpackie, gm. Łańcut)

280 000 PLN

-
-
4848 m2
-
15792528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26020067 15792528 Oferuję na sprzedaż działkę budowalną o powierzchni ponad 47 arów, zlokalizowaną w spokojnej części Jedlicza. Działka w kształcie kwadratu o przybliżonych wymiarach 74 m x 62 m,  lekko pochyła, dająca możliwość ciekawej aranżacji terenu i budowy domu...

Jedlicze (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

279 000 PLN (59 zł/m2)

-
-
4730 m2
-
15435343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18477247 15435343 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni około 9 arów, zlokalizowaną w cichej i spokojnej dzielnicy Krosna. Nieruchomość gruntowa lekko nachylona, w kształcie kwadratu o przybliżonych wymiarach 32x27 metrów z IV klasą gruntu. Obecnie parce...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

159 000 PLN (179 zł/m2)

-
-
890 m2
-
15792529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26020066 15792529 Oferuję na sprzedaż działkę budowalną o powierzchni ponad 23 arów, zlokalizowaną w spokojnej części Jedlicza. Działka w kształcie kwadratu o przybliżonych wymiarach 74 m x 31 m,  lekko pochyła, dająca możliwość ciekawej aranżacji terenu i budowy domu...

Jedlicze (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

139 000 PLN (59 zł/m2)

-
-
2350 m2
-
15316690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15616413 15316690 Oferuję na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni około 20 arów. Nieruchomość w kształcie prostokąta o zbliżonych wymiarach 113 x 17 metrów, położona bezpośrednio przy zjeździe z drogi gminnej, z IV klasą gruntu. W Miejscowym Planie Zagospoda...

Dukla (Podkarpackie, gm. Dukla)

58 000 PLN (29 zł/m2)

-
-
1976 m2
-
15796988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26134692 15796988 Tylko u nas na sprzedaż wyjątkowa działka leśna w Nienaszowie, powiat jasielski!Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1,19 ha, położonej w malowniczym Nienaszowie, w powiecie jasielskim. Działka jest sklasyfikowana jako...

Nienaszów (Podkarpackie, gm. Nowy Żmigród)

79 000 PLN (7 zł/m2)

-
-
11900 m2
-
15792530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26020069 15792530 Oferuję na sprzedaż działkę budowalną o powierzchni ponad 23 arów, zlokalizowaną w spokojnej części Jedlicza. Działka w kształcie kwadratu o przybliżonych wymiarach 74 m x 31 m,  lekko pochyła, dająca możliwość ciekawej aranżacji terenu i budowy domu...

Jedlicze (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

139 000 PLN (59 zł/m2)

-
-
2350 m2
-
15352449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16590765 15352449 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 15 arów w Nienaszowie. Jeśli poszukujesz działki pod budowę własnego domu, znajdującej się w cichej i spokojnej okolicy, ta oferta skierowana jest do Ciebie. Nieruchomość płaska, w kształcie prosto...

Nienaszów (Podkarpackie, gm. Nowy Żmigród)

60 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15352443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16590764 15352443 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 15 arów w Nienaszowie. Jeśli poszukujesz działki pod budowę własnego domu, znajdującej się w cichej i spokojnej okolicy, ta oferta skierowana jest do Ciebie. Nieruchomość płaska, w kształcie prostok...

Nienaszów (Podkarpackie, gm. Nowy Żmigród)

60 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15285842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14765371 15285842 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 68 arów. Jeśli poszukujesz działki pod budowę własnego domu, znajdującej się w cichej i spokojnej okolicy, ta oferta skierowana jest do Ciebie. Nieruchomość płaska, w kształcie prostokąta o przybli...

Nienaszów (Podkarpackie, gm. Nowy Żmigród)

199 000 PLN (29 zł/m2)

-
-
6800 m2
-
15850542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998584 15850542 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA o przetargach na sprzedaż nieruchomości Wójt Gminy Krasne Ogłasza piąte przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomo...

Krasne (Podkarpackie, gm. Adamówka)

187 200 PLN (211 zł/m2)

-
-
888 m2
-
15845103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26851047 15845103 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości gruntowych położonych w Kolbuszowej przy uli...

Kolbuszowa (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

152 030 PLN (148 zł/m2)

-
-
1030 m2
-