• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Mieszkania na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 285

15889782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27861435 15889782 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 67,6 m2, zlokalizowane w Rzeszów przy ul. Podwisłocze - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście.Nieruchomość znajduje się w świetnym punkcie, blisko centrum, z szybkim dostępem do pełnej ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

549 000 PLN (8 121 zł/m2)

3
1
67.6 m2
1978
15889733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27860467 15889733 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe na cenionym Osiedlu Projektant w Rzeszowie. To gotowa do wprowadzenia propozycja dla rodziny lub pary, która szuka wygodnego układu, dobrego standardu i s...

Rzeszów (Przybyszówka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

669 000 PLN (11 339 zł/m2)

3
-
59 m2
2018
15878734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27597340 15878734 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWitam Państwa serdecznieMam przyjemność przedstawić Państwu ofertę zakupu wyjątkowej nieruchomości- komfortowego mieszkania o świetnym rozkładzie, usytuowanego na III piętrze kameralnego budynku z początku...

Rzeszów (Przybyszówka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

548 000 PLN (10 340 zł/m2)

2
-
53 m2
2002
15876553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27539173 15876553 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSzanowni PaństwoMam przyjemność przedstawić Państwu ofertę zakupu jedynego w swoim rodzaju apartamentu, usytuowanego na III i IV piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku z windą i monitoringiem, wchodzące...

Rzeszów (Staromieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 075 000 PLN (11 082 zł/m2)

5
-
97 m2
2017
15860996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27194788 15860996 Jeśli marzysz o swoim własnym mieszkaniu, gdzie po ciężkim dniu pracy, czy nauki odnajdziesz ciszę i spokój lub szukasz mieszkania pod inwestycję z dobrą infrastrukturą, to dobrze trafiłeś!Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

445 000 PLN (9 408 zł/m2)

2
1
47.3 m2
1983
15862988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27235173 15862988 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską oraz możliwością wykupienia dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym. Nieruchomość usytuowana jest w zacisznej okolicy, z pełną infrastrukturą w ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

659 000 PLN (11 273 zł/m2)

3
1
58.46 m2
2008
15863275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27241993 15863275 Mieszkanie w centrum Stalowej Woli ul. Popiełuszki 55,89 m² parterNie przegap tej okazji zamieszkaj w sercu miasta i ciesz się codziennym komfortem oraz wygodą!Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,89 m²...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

440 000 PLN (8 000 zł/m2)

2
1
55 m2
1938
15877470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27570354 15877470 Na sprzedaż mieszkanie w Stalowej Woli!Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,90 m², położone na I piętrze przy ul. Poniatowskiego 19.Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz osobnego WC, co zapewnia wygodę i ko...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

320 000 PLN (6 809 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
15871005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27451921 15871005 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 49 m², usytuowane na 3 piętrze blisko centrum Jasła. Mieszkanie jest przytulne i ciepłe, a dodatkowo wykończone zgodnie z nowoczesnymi standardami. W skład nieruchomości wchodzi przestronny salon...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

319 000 PLN (6 510 zł/m2)

2
1
49 m2
1980
15883841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27680208 15883841 Sprzedaż mieszkania w Nisku 4 pokoje 71,8 m² Loggia Świetna lokalizacja Idealne dla rodziny lub inwestora  Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,80 m², położone w miejscowości Nisko przy ul. Tysiąclecia 8B.Loka...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

460 000 PLN (6 479 zł/m2)

4
1
71 m2
1980
15867110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27335379 15867110 Na sprzedaż mieszkanie  o powierzchni 39,38 m² w centrum miasta Stalowej Woli przy ul. Popiełuszki 5 !Mieszkanie jest w pełni wyposażone, dedykowane zarówno dla osób szukających własnego lokum, jak i inwestorów pod wynajem.Lokalizacja:Na sprzedaż jas...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

345 000 PLN (8 846 zł/m2)

2
1
39 m2
1964
15852482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27033349 15852482 Przytulne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem 47,8 m² ul. Poniatowskiego 25, Stalowa WolaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,8 m², położone na 1. piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku. Doskonała propozycja dla rodziny lub osób szuka...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

360 000 PLN (7 660 zł/m2)

3
1
47 m2
1980