• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Mieszkania na wynajem Podkarpackie

Znalezionych ofert: 52

15893948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27922402 15893948 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 z osobną kuchnia, balkonem i komórką lokatorską przy ul. Sportowej w Rzeszowie. Mieszkanie wolne od zaraz. Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 100 PLN (44 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15801752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26249179 15801752 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 z dwoma balkonami i komórką lokatorską znajdujący się przy al. gen Władysława Sikorskiego w Rzeszowie. Mieszkanie dostępne od zaraz. Oferta tylko w ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 300 PLN (40 zł/m2)

3
1
58 m2
2008
15872143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27486002 15872143 Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,43 m², położone na parterze w świetnej lokalizacji w Stalowej Woli przy ul. Wojska Polskiego 3.To idealna propozycja dla sób szukających wygodnego miejsca do zamieszkania Układ mieszk...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

2 500 PLN (42 zł/m2)

4
1
60 m2
1980
15852772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27039868 15852772 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia dwupokojowe mieszkanie – do wynajęcia. Mieszkanie znajduje się przy ul. Krakowskiej na nowoczesnej inwestycji ,,KrakoVska'' w Rzeszowie. Oferta na wyłączność - klucze w biurze.Preferowany ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 100 PLN (53 zł/m2)

2
1
39.85 m2
2023
15748191 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25106239 15748191 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem – do wynajęcia. Mieszkanie jest wolne od zaraz. Preferowany okres najmu - minimum rok. Oferta na wyłączność - tylko w biurze ,,Pierwsze Piętro''.Opis ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 200 PLN (59 zł/m2)

2
1
37.58 m2
2024
15770813 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 25565076 15770813 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia wyjątkowe pięciopokojowe mieszkanie z dużym tarasem, balkonem i komórką lokatorską – do wynajęcia. Duży taras pod samym niebem, daje niezliczone możliwości aranżacji. Apartament jest wolny zaraz.Pref...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

7 000 PLN (64 zł/m2)

5
2
109.43 m2
2022
15862147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27222475 15862147 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia dwupokojowe mieszkanie - na wynajem. Mieszkanie znajduje się w centrum przy ul. Hetmańskiej. Zwierzęta są akceptowane.Oferta na wyłączność - klucze w biurze. Preferowany okres najmu - minimum rok. Op...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 750 PLN (34 zł/m2)

2
1
50.82 m2
1955
15834206 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26860745 15834206 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie - na wynajem. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Panorama Kwiatkowskiego. Nowoczesne mieszkanie świetnie sprawdzi się dla singla bądź pary. Możliwość wynajęcia mi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 550 PLN (55 zł/m2)

2
1
46.2 m2
2025
15884814 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27711462 15884814 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, prezentuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 z balkonem i komórką lokatorską znajdujący się przy ul.Krajobrazowej w Rzeszowie. Mieszkanie dostępne od zaraz. Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 500 PLN (53 zł/m2)

2
1
47 m2
2010
15667058 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23591196 15667058 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie idealne dla pary na wynajem w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie. Cechy nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni 37,40 m2 - w skład mieszkania wchodzą: salon, sypialnia, kuchnia z oknem, prz...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 600 PLN (43 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1968
15833877 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26890593 15833877 Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę znajdującą się w Rzeszowie przy ulicy Kosynierów 6. To właśnie tutaj zlokalizowane jest mieszkanie, które dla przyszłych nabywców będzie stanowić wspaniałą odskocznię od zgiełku miasta a przy tym będzie...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 000 PLN (107 zł/m2)

1
1
18.71 m2
1970
15884481 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27704665 15884481 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem nowe, nigdy niewynajmowane funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym bloku zlokalizowanym ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 100 PLN (68 zł/m2)

2
1
31 m2
2025