• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Działki na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 670

15850542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998584 15850542 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA o przetargach na sprzedaż nieruchomości Wójt Gminy Krasne Ogłasza piąte przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomo...

Krasne (Podkarpackie, gm. Adamówka)

187 200 PLN (211 zł/m2)

-
-
888 m2
-
15845103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26851047 15845103 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości gruntowych położonych w Kolbuszowej przy uli...

Kolbuszowa (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

152 030 PLN (148 zł/m2)

-
-
1030 m2
-
15845619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864491 15845619 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Widełce stanowiącej własność...

Widełka (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

89 530 PLN (70 zł/m2)

-
-
1279 m2
-
15845618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864490 15845618 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Widełce stanowiącej własność...

Widełka (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

180 320 PLN (70 zł/m2)

-
-
2576 m2
-
15792529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26020066 15792529 Oferuję na sprzedaż działkę budowalną o powierzchni ponad 23 arów, zlokalizowaną w spokojnej części Jedlicza. Działka w kształcie kwadratu o przybliżonych wymiarach 74 m x 31 m,  lekko pochyła, dająca możliwość ciekawej aranżacji terenu i budowy domu...

Jedlicze (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

139 000 PLN (59 zł/m2)

-
-
2350 m2
-
15849143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26960388 15849143 Jeżeli planują Państwo zakup działki pod budowę wymarzonego domu, to zapraszamy do zapoznania się z niniejszym ogłoszeniem.Prezentowana działka o numerze ewidencyjnym 19324 o powierzchni 14,39 arów znajduje się w Borku Wielkim przy ulicy Mahoniowej, ...

Borek Wielki (Podkarpackie, gm. Sędziszów Małopolski)

195 000 PLN

-
-
1439 m2
-
15847388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26911644 15847388 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Krzeszów Dolny, Gmina Krzeszów, powiat Nisko, województwo Podkarpackie.Działka z przyznanymi warunkami zabudowy położona w spokojnej zielonej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie...

Krzeszów Dolny (Podkarpackie, gm. Krzeszów)

180 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
2738 m2
-
15890584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879707 15890584 SYNDYK MASY UPADŁOŚCI SPRZEDA Z WOLNEJ RĘKI NA WARUNKACH KONKURSU OFERTwchodzące w skład masy upadłości upadłej Jadwigi Bukowskiej prawo własności nieruchomości gruntowej położonej w Ropczycach, powiat ropczycko-sędziszowski, składającej się z działk...

Ropczyce (Podkarpackie, gm. Ropczyce)

75 000 PLN

-
-
1211 m2
-
15792528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26020067 15792528 Oferuję na sprzedaż działkę budowalną o powierzchni ponad 47 arów, zlokalizowaną w spokojnej części Jedlicza. Działka w kształcie kwadratu o przybliżonych wymiarach 74 m x 62 m,  lekko pochyła, dająca możliwość ciekawej aranżacji terenu i budowy domu...

Jedlicze (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

279 000 PLN (59 zł/m2)

-
-
4730 m2
-
15435343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18477247 15435343 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni około 9 arów, zlokalizowaną w cichej i spokojnej dzielnicy Krosna. Nieruchomość gruntowa lekko nachylona, w kształcie kwadratu o przybliżonych wymiarach 32x27 metrów z IV klasą gruntu. Obecnie parce...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

159 000 PLN (179 zł/m2)

-
-
890 m2
-
15316690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15616413 15316690 Oferuję na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni około 20 arów. Nieruchomość w kształcie prostokąta o zbliżonych wymiarach 113 x 17 metrów, położona bezpośrednio przy zjeździe z drogi gminnej, z IV klasą gruntu. W Miejscowym Planie Zagospoda...

Dukla (Podkarpackie, gm. Dukla)

58 000 PLN (29 zł/m2)

-
-
1976 m2
-
15792530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26020069 15792530 Oferuję na sprzedaż działkę budowalną o powierzchni ponad 23 arów, zlokalizowaną w spokojnej części Jedlicza. Działka w kształcie kwadratu o przybliżonych wymiarach 74 m x 31 m,  lekko pochyła, dająca możliwość ciekawej aranżacji terenu i budowy domu...

Jedlicze (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

139 000 PLN (59 zł/m2)

-
-
2350 m2
-