• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Działki na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 663

15627118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22771912 15627118 Oferuję na sprzedaż działkę leśną o powierzchni 6782 m², położoną w malowniczej miejscowości Teleśnica Oszwarowa, w powiecie bieszczadzkim, w gminie Ustrzyki Dolne. Działka jest w całości porośnięta lasem, VI klasy bonitacji, co czyni ją idealnym mie...

Teleśnica Oszwarowa (Podkarpackie, gm. Ustrzyki Dolne)

62 000 PLN (9 zł/m2)

-
-
6782 m2
-
15603404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22254109 15603404 Duża działka rolna w Bieszczadach – otoczona lasemNa sprzedaż działka rolna o powierzchni 15 600 m², położona w miejscowości Stańkowa, w cichej i malowniczej okolicy, otoczona lasem.Nieruchomość ma wymiary 104 x 150 m i nie jest ogrodzona. W najbliżs...

Stańkowa (Podkarpackie, gm. Ustrzyki Dolne)

550 000 PLN (35 zł/m2)

-
-
15651 m2
-
15894476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27943726 15894476 Planujesz budowę domu i szukasz dużej działki? Cenisz sobie cisze i spokój? Ta oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania!Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Dobra, gmina Sieniawa, powiat przeworski.Niezwykłe poł...

Dobra (Podkarpackie, gm. Sieniawa)

99 000 PLN

-
-
3597 m2
-
15849143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26960388 15849143 Jeżeli planują Państwo zakup działki pod budowę wymarzonego domu, to zapraszamy do zapoznania się z niniejszym ogłoszeniem.Prezentowana działka o numerze ewidencyjnym 19324 o powierzchni 14,39 arów znajduje się w Borku Wielkim przy ulicy Mahoniowej, ...

Borek Wielki (Podkarpackie, gm. Sędziszów Małopolski)

195 000 PLN

-
-
1439 m2
-
15795551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka widokowa z warunkami zabudowy 26098837 15795551 Prezentujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę widokową położoną w Tyczynie w rejonie ul Asnyka. Działka o powierzchni 11.70 a położona bezpośrednio przy lesie w trzecim pasie zabudowy od drogi gminnej. Działka w kształcie prostokąta ...

Tyczyn, ul. Asnyka

247 000 PLN (211 zł/m2)

-
-
1170 m2
-
15832042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w I pasie zabudowy Malawa Magdalenka 26783373 15832042 Prezentujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 54 a. Nieruchomość położona w pierwszym pasie zabudowy na wprost punktu widokowego w Malawie Magdalence. Działka nr 2951 obręb 002 bezpośrednio przylega do drogi asfaltowej gminnej.&am...

Malawa, Malawa

1 200 000 PLN (222 zł/m2)

-
-
5400 m2
-
15796303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka dla Inwestora ( WZ 8 bud mieszkalnych w zab bliżniaczej) 26116000 15796303 Prezentujemy do sprzedaży działkę o pow około 22,37 a położoną w Rzeszowie przy ul Karola Wojtyły. Działka w kształcie prostokąta położona na terenie płaskim wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy na 8 bu...

Rzeszów (Biała), ul. kard. Karola Wojtyły

783 000 PLN (350 zł/m2)

-
-
2237 m2
-
15251963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrtakcyjna działka I pas zabudowy ul Załęska Trzebownisko 13855850 15251963 OFERTA BEZ PROWIZJI Prezentujemy do sprzedaży działkę z dużym potencjałem. Nieruchomość o powierzchni 35 a położona w Trzebownisku przy ulicy Załęskiej w pierwszym pasie zabudowy z bezpośrednim zjazdem z drogi głównej. Działka ...

Trzebownisko, Trzebownisko

785 000 PLN (224 zł/m2)

-
-
3500 m2
-
15313517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z warunkami zabudowy na halę lub 2 hale 15522807 15313517 Chcesz budować halę albo dwie hale ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentujemy do sprzedaży działkę komercyjną z warunkami zabudowy na dwie hale. Nieruchomość położona w Łące w powiecie rzeszowskim ,województwo podkarpackie. Działka na terenie ...

Łąka, Łąka

575 000 PLN (233 zł/m2)

-
-
2470 m2
-
15889192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27845759 15889192 Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną, położoną w Klęczanach, w województwie podkarpackim, w powiecie ropczycko-sędziszowskim, w gminie Sędziszów Małopolski.Prezentowana nieruchomość to działka w kształcie prostokąta, składająca się...

Klęczany (Podkarpackie, gm. Sędziszów Małopolski)

165 000 PLN

-
-
850 m2
-
15868311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27378285 15868311 Oferujemy do sprzedaży piękną działkę o powierzchni 90 a zlokalizowaną, w dynamicznie rozwijającej się części Rzeszowa przy ul. Senatorskiej. To idealne miejsce dla osób poszukujących nieruchomości pod inwestycję.Lokalizacja: Rzeszów - Budziwój, ul. ...

Rzeszów (Budziwój) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 049 000 PLN

-
-
9000 m2
-
15581645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21808865 15581645 Oferujemy do sprzedaży piękną działkę o powierzchni 94a, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Nowy Borek, w gminie Błażowa, powiecie rzeszowskim. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i bliskości natury, a jednocześnie chcących mieć d...

Nowy Borek (Podkarpackie, gm. Błażowa)

109 000 PLN

-
-
9400 m2
-