• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Działki na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 663

15850542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998584 15850542 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA o przetargach na sprzedaż nieruchomości Wójt Gminy Krasne Ogłasza piąte przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomo...

Krasne (Podkarpackie, gm. Adamówka)

187 200 PLN (211 zł/m2)

-
-
888 m2
-
15845103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26851047 15845103 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości gruntowych położonych w Kolbuszowej przy uli...

Kolbuszowa (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

152 030 PLN (148 zł/m2)

-
-
1030 m2
-
15845619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864491 15845619 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Widełce stanowiącej własność...

Widełka (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

89 530 PLN (70 zł/m2)

-
-
1279 m2
-
15845618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864490 15845618 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Widełce stanowiącej własność...

Widełka (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

180 320 PLN (70 zł/m2)

-
-
2576 m2
-
15862368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27225000 15862368 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 4200 m², położona w Stalowa Wola, obręb Charzewice. Nieruchomość obejmuje dwie działki o numerach 8781 oraz 8782.Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego NR ...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

714 000 PLN (170 zł/m2)

-
-
4207 m2
-
15889194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27845762 15889194 Oferujemy do sprzedaży piękny kompleks działek o powierzchni 3,42ha, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Krzątka, w gminie Majdan Królewski, powiecie Kolbuszowskim obok Nowej Dęby. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i bliskości na...

Krzątka (Podkarpackie, gm. Majdan Królewski)

209 000 PLN

-
-
34271 m2
-
15476524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19420316 15476524 DZIAŁKI POD BUDOWNICTWO W OTOCZENIU LASU W OKOLICY GŁOGOWA MAŁOPOLSKIEGO. Oferujemy działkę rolno-budowlaną 13,87a w miejscowości Wysoka Głogowska, gmina Głogów Młp. Działka o wymiarach: 28,5m x 47m, posiada dojazd z drogi gminnej a następnie z pryw...

Wysoka Głogowska (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

166 440 PLN

-
-
1387 m2
-
15875601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27526031 15875601 Masz dość miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Na sprzedaż działka w miejscowości Głuchów o łącznej powierzchni 4 848 m² (48,48 ar). Z tego ok. 1 300 m² (13 arów) przeznaczone jest pod zabudowę jednorodzinną – idealne mi...

Głuchów (Podkarpackie, gm. Łańcut)

280 000 PLN

-
-
4848 m2
-
15827796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633318 15827796 Na sprzedaż rewelacyjna działka budowlana w Komborni z wydanymi na stałe warunkami zabudowy, gotowa pod realizację wymarzonego domu, będąca miejscem, gdzie przestrzeń, cisza i widoki robią robotę od pierwszego spojrzenia. Działka ma ponad 36 arów pow...

Kombornia (Podkarpackie, gm. Korczyna)

399 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
3625 m2
-
15633574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22898110 15633574 Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1281 m², położoną w malowniczej miejscowości Teleśnica Oszwarowa, w powiecie bieszczadzkim, w gminie Ustrzyki Dolne. Działka widnieje w ewidencji gruntów jako grunt zadrzewiony i zakrzewiony na użytkach rolny...

Teleśnica Oszwarowa (Podkarpackie, gm. Ustrzyki Dolne)

36 000 PLN (28 zł/m2)

-
-
1281 m2
-
15603438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22254111 15603438 Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 20 826 m² (2,08 ha), położona w malowniczej okolicy województwa podkarpackiego. Działka znajduje się w sąsiedztwie lasu oraz rzeki co zapewnia ciszę, spokój.Działka idealnie nadaje się pod uprawy, sa...

Tyrawa Wołoska (Podkarpackie, gm. Tyrawa Wołoska)

830 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
20826 m2
-
15627866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22791393 15627866 Marzysz o własnym kawałku Bieszczad? To miejsce, gdzie natura zachwyca o każdej porze roku, a spokój i świeże powietrze pozwalają naprawdę odpocząć. Malownicze krajobrazy, dzika przyroda i niepowtarzalny klimat sprawiają, że Bieszczady to idealna prz...

Paszowa (Podkarpackie, gm. Olszanica)

215 000 PLN (11 zł/m2)

-
-
19716 m2
-