• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

na sprzedaż Podkarpackie Bircza

Znalezionych ofert: 2

15784674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25859157 15784674 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPiękne działki w uroczym zakątku gmina Bircza - las, łąka 0.61ha i 1.09ha.Województwo podkarpackie, powiat przemyski, gmina Bircza, miejscowość-obręb Żohatyn 0028. Numery działek 132 i 1205. Identyfikatory...

Bircza (Żohatyn) (Podkarpackie, gm. Bircza)

40 500 PLN (7 zł/m2)

-
-
6100 m2
-
15724741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24663919 15724741 OFERTA DOMU DO REMONTU TYPU BLIŹNIAK W STYLU DWORKOWYM. ATRAKCYJNA CENA.Do sprzedania posiadamy 12 domu, tzw. bliźniak o powierzchni 153m2 w miejscowości Bircza, gmina Bircza w powiecie przemyskim, na terenie Pogórza Przemyskiego. Dom został wybudowa...

Bircza (Podkarpackie, gm. Bircza)

240 000 PLN (1 569 zł/m2)

4
1
153 m2
1930