• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

na sprzedaż Podkarpackie Jarosław

Znalezionych ofert: 68

15893731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27917632 15893731 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Nowoczesny Dom – Mokra 183,2 m² 11 ar Stan deweloperskiNa sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany według projektu Hiro 2, położony w przepięknej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Mok...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

890 000 PLN (4 863 zł/m2)

5
-
183 m2
2026
15890187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27874136 15890187 Szukasz przestrzeni, która łączy spokój z szybkim dostępem do centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy solidny, rodzinny dom o powierzchni 382 m2, położony na widokowej działce, z której rozpościera się zachwycająca panorama miasta.Nie...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

1 699 000 PLN (4 448 zł/m2)

12
3
382 m2
2003
15889792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27861623 15889792 Jarosław, ul. Chłopickiego 11, bliźniak na sprzedaż. Dom o powierzchni całkowitej niemal 170 m2, podpiwniczony z garażem. Działka niemal 6 arów. Część mieszkalną tworzą parter z salonem, odrębna kuchnia z oknem, wc oraz komunikacja. Piętro to trzy po...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

499 000 PLN (2 970 zł/m2)

4
1
168 m2
1975
15584841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21874571 15584841 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż oferujemy nowo wybudowany, wielofunkcyjny obiekt handlowo-usługowy, stanowiący doskonałą okazję inwestycyjną dla funduszy, deweloperów oraz przedsiębiorców. Nieruchomość o powierzchni 576 m², z wynaję...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

2 150 000 PLN (3 707 zł/m2)

7
-
580 m2
-
15887578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27787110 15887578 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNieruchomość usytuowana jest w centrum miasta w cichej dzielnicy (ul.Sandomierska)Dom położony jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnejUsytuowany jest na działce ogrodzonej o powierzchni 6 ar...

Jarosław (Jarosław) (Podkarpackie, gm. Jarosław)

340 000 PLN (4 857 zł/m2)

2
-
70 m2
-
15667505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23603471 15667505 Szukasz mieszkania z duszą? To niezwykła przestrzeń o powierzchni 134,88 m2 w samym sercu Jarosławia, w klimatycznej kamienicy z końca XIX wieku, czeka właśnie na Ciebie!Wysokie sufity 3,96m, wykończone w unikalnym stylu, oryginalna cegła i solidny p...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

660 000 PLN (4 754 zł/m2)

3
1
138.84 m2
1890
15737955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24897564 15737955 SŁONECZNE 3- POKOJOWE MIESZKANIE NA 4. PIĘTRZE- JASNE, PRZESTRONNE I PRZYTULNEOferta dostępna wyłącznie w homfi:Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 60,3 m2 zlokalizowane w miejscowości Jarosław na oś. Pułaskiego.ATUTY NIERUCH...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

338 000 PLN (5 605 zł/m2)

3
1
60.3 m2
1985
15818251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z przytulnym wnętrzem 26569172 15818251 Przytulne wnętrza i funkcjonalny układ Dom o trzech kondygnacjach (piwnica 50 m2, parter 60 m2, piętro 60 m2) oferuje funkcjonalną i przestronną powierzchnię. Parter, stanowi część dzienną domu z salonem, oddzielną kuchnią i toaletą. Na piętrze znaj...

Jarosław, ul. Grochowska

650 000 PLN (3 824 zł/m2)

4
2
170 m2
1983
15533026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20663154 15533026 Wyłącznie w ofercie biura homfi mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży trzykondygnacyjnej kamienicy o powierzchni 354,65 m² usytuowanej na nieruchomości gruntowej o pow. 696 m² zlokalizowanej w ŚCISŁYM CENTRUM JAROSŁAWIA NA RYNKULOKAL...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

1 899 000 PLN (5 355 zł/m2)

1
-
354.65 m2
-
15739846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24941058 15739846 Działka budowlana na dom jednorodzinny Jarosław, ul. BrodowiczeSzukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej części Jarosławia, ale jednocześnie chcesz mieć wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miasta? Ta działka przy ul. Brodowicze to świetna prop...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

106 000 PLN

-
-
1107 m2
-
13314914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 1604763 13314914 Jeśli szukasz mieszkania w samym centrum Jarosławia to dobrze trafiłeś!Do mieszkania prowadzą drzwi stalowe antywłamaniowe; okna PCV trzyszybowe + zewnętrzne rolety zabudowane w murze, tłumiące dźwięk, parapety granitowe. Nie ma ogrzewania podłogoweg...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

700 000 PLN (7 887 zł/m2)

2
1
88.75 m2
1795
14829764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 33901 14829764 Do sprzedania 30 m2 lokal po remoncie w pobliżu galerii handlowej przy skrzyżowaniu drógPoniatowskiego i Sikorskiego w Jarosławiu. Prezentowana nieruchomości położona jest na parterze z wejściem od strony ul. Poniatowskiego. Obok budynku znajduj...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

235 000 PLN (7 833 zł/m2)

6
-
30 m2
1925