• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

na sprzedaż Podkarpackie Rzeszów Staromieście

Znalezionych ofert: 3

15793676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26043916 15793676 Oferta dostępna wyłącznie w homfiPrzedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 95 m², zlokalizowanego w północnej części Rzeszowa – na spokojnym i coraz chętniej wybieranym osiedlu Staromieście. To id...

Rzeszów (Staromieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

899 000 PLN (9 452 zł/m2)

4
2
95.11 m2
2010
15770629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25558581 15770629 Bliźniak inwestycyjny – 7 mieszkań, Rzeszów, ul. Różana, StaromieścieNa sprzedaż nowoczesna i w pełni przystosowana do wynajmu nieruchomość w zabudowie bliźniaczej, położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Rzeszowa – Staromieście, przy ...

Rzeszów (Staromieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 800 000 PLN (5 405 zł/m2)

7
7
333 m2
1980
15590625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21982057 15590625 W ofercie biura Dobre Klucze Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 - pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni użytkowej 46,87 m2 - około 70 m2 po podłodze. Mieszkanie zlokalizowane na Staromieściu w Rzeszowie w niskim dwupiętrowym bloku na drugi...

Rzeszów (Staromieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

525 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
1
70 m2
1994