• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

na sprzedaż Podkarpackie Tarnobrzeg Nagnajów

Znalezionych ofert: 2

15885284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27722059 15885284 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż zabytkowy DWÓR POLSKI z czterokolumnowym gankiem z pierwszej połowy XIX wieku, usytuowany na niewielkim wzniesieniu tuż obok koryta rzeki Wisły i niedalekim sąsiedztwie Jeziora Tarnobrzeskiego ...

Tarnobrzeg (Nagnajów) (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

820 000 PLN (2 247 zł/m2)

8
-
365 m2
1830
15735727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24860329 15735727 Na sprzedaż do zagospodarowania – działki przemysłowe w Tarnobrzegu (Machów).Oferujemy atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 1,0374 ha, złożony z dwóch działek ewidencyjnych nr 9607 oraz 9553, zlokalizowanych w strefie przemysłowej Mac...

Tarnobrzeg (Nagnajów) (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

699 000 PLN

-
-
10400 m2
-