• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 487

15735341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25082454 15735341 Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym o powierzchni całkowitej 160 m² (powierzchnia użytkowa 153 m²) zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy Pilzna.Nieruchomość:* powierzchnia domu: 160 m² (użytkowa 153 m²),* 7 funkcj...

Pilzno (Podkarpackie, gm. Pilzno)

340 000 PLN (2 125 zł/m2)

7
2
160 m2
2023
15870560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27429735 15870560 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej. Nowoczesne, oryginalne mieszkanie jest w pełni gotowe pod kl...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

850 000 PLN (12 024 zł/m2)

4
2
70.69 m2
2023
15886802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27767313 15886802 MIESZKANIA JEDNO I DWUPOZIOMOWE BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- GMINA BOGUCHWAŁA.DO sprzedania oferujemy mieszkania 50.82m2 na parterze i 55.43m2 na piętrze, w bloku dwu-kondygnacyjnym w Mogielnicy, gmina Boguchwała, 5km od centrum Boguc...

Mogielnica (Podkarpackie, gm. Boguchwała)

399 000 PLN (7 851 zł/m2)

2
1
50.82 m2
2026
15893311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27907095 15893311 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - na sprzedaż, usytuowane przy ul. Gen. Mieczysława Boruty-Spiechowicza w Rzeszowie.Cechy nieruchomości:- mieszkanie o powierzchni 44,87 m2 bez balkonu - ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

525 000 PLN (11 700 zł/m2)

3
1
44.87 m2
1965
15667080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23591211 15667080 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż. Znajduje się w świetnej lokalizacji przy ul. Sportowej. Mieszkanie doskonale sprawdzi się pod wynajem, jak i dla dużej rodziny. Cechy nieruchomości:- mieszkanie o ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

579 000 PLN (6 985 zł/m2)

4
2
82.89 m2
1978
15878187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27590266 15878187 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość jest świetna pod inwestycję w samym centrum miasta w odległości zaledwie 900 m od rzeszowskiego rynku. Oferta na wyłączność - tylko w biurze Pierwsze Pi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

585 000 PLN (9 802 zł/m2)

2
1
59.68 m2
1960
15884387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27700157 15884387 Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 80 m², położony na 18 arowej działce w Makowiskach w gminie Nowy Żmigród. Nieruchomość z przeznaczeniem dla rodziny, która szuka ciszy i spokoju w otoczeniu zieleni. W skład nieruchomości wchodzą ...

Makowiska (Podkarpackie, gm. Nowy Żmigród)

379 000 PLN (4 738 zł/m2)

3
1
80 m2
1960
15871770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27475053 15871770 Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w cichej i spokojnej miejscowości Jasionów w gminie Haczów. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 80 m², usytuowana na płaskiej 23 arowej działce, stanowi idealną propozycję dla osób szukających miejsca d...

Jasionów (Podkarpackie, gm. Haczów)

249 000 PLN (3 113 zł/m2)

2
1
80 m2
1966
15792528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26020067 15792528 Oferuję na sprzedaż działkę budowalną o powierzchni ponad 47 arów, zlokalizowaną w spokojnej części Jedlicza. Działka w kształcie kwadratu o przybliżonych wymiarach 74 m x 62 m,  lekko pochyła, dająca możliwość ciekawej aranżacji terenu i budowy domu...

Jedlicze (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

279 000 PLN (59 zł/m2)

-
-
4730 m2
-
15435343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18477247 15435343 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni około 9 arów, zlokalizowaną w cichej i spokojnej dzielnicy Krosna. Nieruchomość gruntowa lekko nachylona, w kształcie kwadratu o przybliżonych wymiarach 32x27 metrów z IV klasą gruntu. Obecnie parce...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

159 000 PLN (179 zł/m2)

-
-
890 m2
-
15606587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22332137 15606587 Oferuję na sprzedaż dwukondygnacyjny budynek z przeznaczeniem między innymi na pensjonat, położony na działce o powierzchni 18 arów, zlokalizowany w Ustrzykach Dolnych. Nieruchomość ma łączną powierzchnię użytkową około 370 m² i składa się z parteru,...

Ustrzyki Dolne (Podkarpackie, gm. Ustrzyki Dolne)

499 000 PLN (1 352 zł/m2)

12
-
369 m2
2008
15871005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27451921 15871005 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 49 m², usytuowane na 3 piętrze blisko centrum Jasła. Mieszkanie jest przytulne i ciepłe, a dodatkowo wykończone zgodnie z nowoczesnymi standardami. W skład nieruchomości wchodzi przestronny salon...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

319 000 PLN (6 510 zł/m2)

2
1
49 m2
1980