• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie Jarosław

Znalezionych ofert: 19

15893731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27917632 15893731 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Nowoczesny Dom – Mokra 183,2 m² 11 ar Stan deweloperskiNa sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany według projektu Hiro 2, położony w przepięknej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Mok...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

890 000 PLN (4 863 zł/m2)

5
-
183 m2
2026
15890187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27874136 15890187 Szukasz przestrzeni, która łączy spokój z szybkim dostępem do centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy solidny, rodzinny dom o powierzchni 382 m2, położony na widokowej działce, z której rozpościera się zachwycająca panorama miasta.Nie...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

1 699 000 PLN (4 448 zł/m2)

12
3
382 m2
2003
15889792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27861623 15889792 Jarosław, ul. Chłopickiego 11, bliźniak na sprzedaż. Dom o powierzchni całkowitej niemal 170 m2, podpiwniczony z garażem. Działka niemal 6 arów. Część mieszkalną tworzą parter z salonem, odrębna kuchnia z oknem, wc oraz komunikacja. Piętro to trzy po...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

499 000 PLN (2 970 zł/m2)

4
1
168 m2
1975
15887578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27787110 15887578 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNieruchomość usytuowana jest w centrum miasta w cichej dzielnicy (ul.Sandomierska)Dom położony jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnejUsytuowany jest na działce ogrodzonej o powierzchni 6 ar...

Jarosław (Jarosław) (Podkarpackie, gm. Jarosław)

340 000 PLN (4 857 zł/m2)

2
-
70 m2
-
15818251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z przytulnym wnętrzem 26569172 15818251 Przytulne wnętrza i funkcjonalny układ Dom o trzech kondygnacjach (piwnica 50 m2, parter 60 m2, piętro 60 m2) oferuje funkcjonalną i przestronną powierzchnię. Parter, stanowi część dzienną domu z salonem, oddzielną kuchnią i toaletą. Na piętrze znaj...

Jarosław, ul. Grochowska

650 000 PLN (3 824 zł/m2)

4
2
170 m2
1983
15533026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20663154 15533026 Wyłącznie w ofercie biura homfi mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży trzykondygnacyjnej kamienicy o powierzchni 354,65 m² usytuowanej na nieruchomości gruntowej o pow. 696 m² zlokalizowanej w ŚCISŁYM CENTRUM JAROSŁAWIA NA RYNKULOKAL...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

1 899 000 PLN (5 355 zł/m2)

1
-
354.65 m2
-
14198033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 105350 14198033 Do sprzedania murowany jednorodzinny budynek mieszkalny w stanie surowym zamkniętym, posadowiony na działce o powierzchni 9,56a znajdującej się w Jarosławiu przy ul. Przygrodzie. Nieruchomość jest wolna od obciążeń.Budynek o powierzchni użytkowej o...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

550 000 PLN (2 792 zł/m2)

5
2
197 m2
1996
15329077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15961089 15329077 ul. Racławicka w JarosławiuOferujemy do sprzedaży dom wolnostojący gotowy do wprowadzenia się i zamieszkania z częścią usługową - warsztat samochodowy na parterze przy ul. Racławickiej w Jarosławiu.Cena zawiera CAŁE umeblowanie i wyposażenie widoczne...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

999 000 PLN (4 128 zł/m2)

3
2
242 m2
2005
15243950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 13653934 15243950 Mokra. Do sprzedania parterowe domy z użytkowym poddaszem i 2-stanowiskowym garażem w zabudowie bliźniaczej usytuowane na działkach o powierzchni ok. 800 m2 (8arów). Nieruchomości sprzedawane są w stanie deweloperskim. W spokojnej okolicy z widoki...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

670 000 PLN (3 436 zł/m2)

6
2
195 m2
2024
15244466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13671293 15244466 Ofertę sprzedaży stanowi dom mieszkalny wolnostojący znajdujący się na terenie gminy Jarosław. Dom o powierzchni 134 m2 usytuowany na działce 8.74 ar. Budynek posiada dwa osobne wejścia. Może być wykorzystany pod działalność gospodarczą ze względu na...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

795 000 PLN (5 933 zł/m2)

5
-
134 m2
-
15244377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13671206 15244377 Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny dwu kondygnacyjny o pow. 184m2, blisko szkoły w Jarosławiu. Nieruchomość leży w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, gdzie blisko do szkoły podstawowej, kościoła, sklepów. Działka płaska, zagospodarow...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

477 000 PLN (2 592 zł/m2)

5
1
184 m2
1991
15244375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13671204 15244375 Sprzedam atrakcyjny dom o powierzchni 230m2 na działce 3a położany w Jarosławiu.Blisko do centrum miasta około 3min spacerkiem,w pobliżu sklepy,szkoła,przedszkole,kościół.Dom posiada dwie kondygnacje z czego do każdej jest osobne wejście,więc jest mo...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

590 000 PLN (2 565 zł/m2)

4
1
230 m2
-