• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie Nowa Sarzyna

Znalezionych ofert: 2

15424975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18266662 15424975 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDom z charakterem na 36 ar otoczonych lasem sosnowym — 12 minut od Leżajska, 30 minut od Rzeszowa trasą S19. Sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji 36 arów własnego terenu, z trzech stron osłonięte starodrzewem sosn...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

749 000 PLN (3 672 zł/m2)

4
-
204 m2
-
15244367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13671196 15244367 Do sprzedania dwa budynki- dom drewniany i murowany znajdujące sie na terenie gminy Nowa Sarzyna w powiecie leżajskim, usytuowane na działce 7 ar. Dom drewniany o powierzchni 50 m2 składa się z pokoju, kuchni, łazienki, strop dreniany, okna PCV i dre...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

244 000 PLN (3 389 zł/m2)

2
2
72 m2
-