• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 398

15800181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z garażem i dużym ogrodem 26207613 15800181 Prezentujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow 120 m2 z garażem w bryle budynku. Nieruchomość położona na wzniesieniu na osiedlu Słocina na17 sto arowej ogrodzonej działce. Dom w otoczeniu dużych drzew iglastych ,nasadzeń krzewów kwitnąc...

Rzeszów (Słocina), ul. ks. Adama Podgórskiego

1 690 000 PLN (14 083 zł/m2)

5
2
120 m2
-
15871324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesna, narożna umeblowana szeregwka od zaraz 27464998 15871324 ✨ Nowoczesna narożna szeregówka – gotowa do zamieszkania od zaraz! ✨Szukasz komfortowego domu, do którego możesz wprowadzić się bez żadnych dodatkowych nakładów? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania!Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną narożną szere...

Rzeszów (Wilkowyja), ul. Lwowska

1 180 000 PLN (10 727 zł/m2)

5
2
110 m2
2020
15443401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość przy drodze Nr 9 blisko autostrady A4 18674919 15443401 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆPrezentujemy do sprzedaży nieruchomość komercyjną położoną w Głogowie Małopolskim w pierwszym pasie zabudowy przy drodze krajowej nr 9 w niedalekiej odległości do węzła autostrady A4 . Nieruchomość o powierzchni 28 a z...

Głogów Małopolski, ul. Rzeszowska

1 450 000 PLN (5 800 zł/m2)

6
2
250 m2
-
15795550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Narożna szeregówka- super lokalizacja 26098828 15795550 Oferta na wyłączność. Prezentujemy do sprzedaży przestronną narożną szeregówkę położoną w Rzeszowie w rejonie ul Sikorskiego. Nieruchomość o powierzchni 180 m2 położona na 3.5 arowej działce. Szeregówka z podjazdem oraz garażem i pomieszczeniem go...

Rzeszów (Drabinianka), al. gen. Władysława Sikorskiego

1 390 000 PLN (7 722 zł/m2)

6
3
180 m2
-
15816125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowa, nowoczesna narożna szeregówka, 2 mp, ogród 26568680 15816125 Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży atrakcyjną narożną szeregówkę. Jeśli chcesz zamieszkać od razu to ta oferta jest właśnie dla ciebie Nieruchomość położona na kameralnym zamkniętym osiedlu przy ul Lwowskiej w Rzeszowie. Szeregówka nowoczesn...

Rzeszów (Wilkowyja), ul. Lwowska

1 180 000 PLN (10 727 zł/m2)

5
2
110 m2
2020
15828533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641871 15828533 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje ofertę sprzedaży domu w stanie surowym otwartym – według projektu Dom w sasankach 3 (E) OZE. Projekt łączy w sobie innowacyjny design oraz komfortową przestrzeń użytkową z funkcjonalnym układem pomieszcz...

Łańcut (Podkarpackie, gm. Łańcut)

429 000 PLN (3 769 zł/m2)

4
2
113.82 m2
2025
15848601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26944950 15848601 Cena obejmuje sprzedaż domu w standardzie 'pod klucz', z gotowym do zamieszkania wyposażeniem.Biuro Ideal Home Nieruchomości przedstawia Państwu Inwestycję domów jednorodzinnych premium os Zielony Zakątek zlokalizowanych w miejscowości Brat...

Bratkowice (Podkarpackie, gm. Świlcza)

999 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
127.15 m2
2025
15861867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27214401 15861867 Cena obejmuje sprzedaż domu w standardzie 'pod klucz', z gotowym do zamieszkania wyposażeniem.Biuro Ideal Home Nieruchomości przedstawia Państwu Inwestycję domów jednorodzinnych Leśny Zakątek zlokalizowanych w miejscowości Bratkowice - poło...

Bratkowice (Podkarpackie, gm. Świlcza)

1 199 000 PLN (5 459 zł/m2)

5
2
219.64 m2
2027
15848600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26944946 15848600 Cena obejmuje sprzedaż domu w standardzie 'pod klucz', z gotowym do zamieszkania wyposażeniem.Biuro Ideal Home Nieruchomości przedstawia Państwu Inwestycję domów jednorodzinnych premium os Zielony Zakątek zlokalizowanych w miejscowości Brat...

Bratkowice (Podkarpackie, gm. Świlcza)

999 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
127.15 m2
2025
15861850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27213779 15861850 Cena obejmuje sprzedaż domu w standardzie 'pod klucz', z gotowym do zamieszkania wyposażeniem.Biuro Ideal Home Nieruchomości przedstawia Państwu Inwestycję domów jednorodzinnych Leśny Zakątek zlokalizowanych w miejscowości Bratkowice - poło...

Bratkowice (Podkarpackie, gm. Świlcza)

1 199 000 PLN (5 459 zł/m2)

5
2
219.64 m2
2027
15869119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27401495 15869119 Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony na przestronnej działce o powierzchni 6 200 m², zlokalizowanej na spokojnych przedmieściach Lubaczowa.Nieruchomość daje szerokie możliwości zagospodarowania zarówno pod kątem zamieszkania, jak i inwes...

Lubaczów (Podkarpackie, gm. Lubaczów)

648 000 PLN (4 050 zł/m2)

6
2
160 m2
2015
15876360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27536227 15876360 Oferuję na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni około 180 m², położony w Jaśle, na w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 11 arów. Dom zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności, idealny dla dużej rodziny lub osób ceni...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

1 399 000 PLN (7 772 zł/m2)

6
2
180 m2
2001