• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Działki na sprzedaż Podkarpackie Czarna

Znalezionych ofert: 4

15885328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27723680 15885328 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker1044--1200 m.kw.--Budowlana-117000 zł.Numery działek rolnych:24761--6300 m.kw.-53000 zł.24762--1500 m.kw.-12700 zł.24772--500 m.kw.-4500 zł.24771--900 m.kw.-7700 zł.24782--1300 m.kw.-11100 zł.Razem:1.05 ha...

Czarna (Krzemienica) (Podkarpackie, gm. Czarna)

89 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
10500 m2
-
15885207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27719695 15885207 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDziałka budowlana o pow. 10 ar o wymiarach 23m x 44m, płaska o kształcie prostokąta. Działka posiada wydaną decyzje WZ pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną.Dojazd drogą gminną utwardzonąNieruchomość położ...

Czarna (Czarna) (Podkarpackie, gm. Czarna)

165 000 PLN (163 zł/m2)

-
-
1012 m2
-
15786274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25902081 15786274 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNumery działek: 1044 budowlana 1200 m2. 2455 rolna 13800 m2 24761 rolna 6300 m2 24762 rolna 1500 m2 24771 rolna 900 m2 24772 rolna 500 m2 24782 rolna 1300 m2 24941 rolna 2900 m2 24942 rolna 2700 m2 2495 r...

Czarna (Krzemienica) (Podkarpackie, gm. Czarna)

489 000 PLN (11 zł/m2)

-
-
45800 m2
-
15595592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22078504 15595592 Biuro Dobre Klucze Nieruchomości przedstawia ofertę działki na sprzedaż w Czarnej w województwie podkarpackim.Działka ma powierzchnię 38,62 ar. Kształt działki jest prostokątny. Okolica działki jest cicha oraz spokojna. Nieruchomość jest idealna dla ...

Czarna (Podkarpackie, gm. Czarna)

370 000 PLN (96 zł/m2)

-
-
3862 m2
-