• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Działki na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 663

15718968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24558167 15718968 DZIAŁKA 27a W HERMANOWEJ- DLA ROLNIKA LUB POD REKREACJĘ. Do sprzedania oferujemy działkę rolną o pow. 27a w miejscowości Hermanowa, gmina Tyczyn, powiat rzeszowski. Działka o szerokości: 44m i długości: 61.4m, położona jest 5km od centrum Tyczyna i s...

Hermanowa (Podkarpackie, gm. Tyczyn)

130 000 PLN

-
-
2700 m2
-
15624898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22708937 15624898 Na sprzedaż działka z możliwością budowy domu w miejscowości Tuligłowy, gmina Rokietnica, Powiat Jarosławski.Idealna zarówno dla miłośników natury, jak i osób szukających miejsca na budowę domu jednorodzinnego. Lokalizacja i otoczenie: Około 300 m...

Tuligłowy (Podkarpackie, gm. Rokietnica)

59 000 PLN

-
-
2800 m2
-
15847155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26903688 15847155 Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni około 9,5 ara, położone w atrakcyjnej i spokojnej części Krosna. Działki nadają się na budowę garaży bądź mniejszych budynków.  Działki mają kształt prostokątów i są w pełni ogrodzone z bramą wjazdową. J...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

149 000 PLN (158 zł/m2)

-
-
943 m2
-
15758208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25315085 15758208 OFERTA ŁADNYCH, WIDOKOWYCH DZIAŁEK 21.5a, BLISKO LASU W MIEJSCOWOŚCI MAŁA KOŁO ROPCZYC.Do zaoferowania posiadamy 5 działek budowlanych o powierzchni 21.5a i jedną działkę 22.5a w miejscowości Mała, gmina Ropczyce, powiat ropczycko-sędziszowski.Działk...

Mała (Podkarpackie, gm. Ropczyce)

125 059 PLN

-
-
2151 m2
-
15694667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24089800 15694667 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDziałka inwestycyjna zlokalizowana w Przemyślu przy ulicy Ziemiańskiego (boczna Jasińskiego) w strefie handlowo-usługowej, sąsiadująca z firmami i hurtowniami i zabudową jednorodzinną. W pobliżu hurtownie,...

Przemyśl (Bakończyce) (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

650 000 PLN (99 zł/m2)

-
-
6543 m2
-
15863616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27253375 15863616 Działka budowlana 16,91 ara - Żdżary, warunki zabudowy, przy lesie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 16,91 ara , położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Żdżary (woj. podkarpackie) . Nieruchomość posiada wydane w...

Żdżary (Podkarpackie, gm. Czarna)

115 000 PLN

-
-
1691 m2
-
15800552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26214739 15800552 Oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową na sprzedaż idealną inwestycję w malowniczym Krościenku Wyżnym, tuż przy granicy z Krosnem. Nieruchomość składa się z trzech graniczących ze sobą działek o łącznej powierzchni 40,75 ara, co daje ogromny pote...

Krościenko Wyżne (Podkarpackie, gm. Krościenko Wyżne)

179 000 PLN (4 475 zł/m2)

-
-
40 m2
-
15800554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26214745 15800554 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową w malowniczym Krościenku Wyżnym, tuż przy granicy z Krosnem. Nieruchomość składa się z dwóch graniczących działek, w tym jednej pełniącej funkcję dojazdową. Łączna powierzchnia wszystkich działek ...

Krościenko Wyżne (Podkarpackie, gm. Krościenko Wyżne)

79 000 PLN (4 158 zł/m2)

-
-
19 m2
-
15800553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26214741 15800553 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową w malowniczym Krościenku Wyżnym, tuż przy granicy z Krosnem. Nieruchomość składa się z dwóch graniczących działek, w tym jednej pełniącej funkcję dojazdową. Łączna powierzchnia wszystkich działek ...

Krościenko Wyżne (Podkarpackie, gm. Krościenko Wyżne)

99 000 PLN (46 zł/m2)

-
-
2170 m2
-
15697427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24131830 15697427 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni około 11 arów, zlokalizowaną w miejscowości Lutcza, w powiecie strzyżowskim, w gminie Niebylec. Nieruchomość płaska, kształtem zbliżona do trapezu, o przybliżonych wymiarach 42m na 26m. Na działkę z...

Lutcza (Podkarpackie, gm. Niebylec)

54 900 PLN (51 zł/m2)

-
-
1068 m2
-
15695101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24095957 15695101 Na sprzedaż malowniczo położona działka o powierzchni 3,65 ha, zlokalizowana w spokojnej i urokliwej miejscowości Łobozew Dolny, zaledwie 1,5 km w linii prostej od zapory solińskiej.Teren działki jest płaski, z bezpośrednim zjazdem z drogi asfaltowej...

Łobozew Dolny (Podkarpackie, gm. Ustrzyki Dolne)

399 000 PLN (11 zł/m2)

-
-
36500 m2
-
15704912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24271650 15704912 Oferuję na sprzedaż działkę w Odrzykoniu wraz z udziałem w drodze o powierzchni około 11 arów, znajdującą się w cichej i spokojnej okolicy. Działka w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach 53x23 metry. Teren jest płaski, obecnie pokryty trawą...

Odrzykoń (Podkarpackie, gm. Wojaszówka)

99 000 PLN (93 zł/m2)

-
-
1064 m2
-