• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 144

15138252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek produkcyjno - usługowy, Borowa Rzeszów 10729634 15138252 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość stanowiącą działki ewidencyjne nr  281; 282; 283; 311; 312 i 313  o łącznej powierzchni 1,0737ha wraz z budynkiem produkcyjno - usługowym znajdującym się na działce...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

3 990 000 PLN (5 700 zł/m2)

12
-
700 m2
2001
15667060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23591182 15667060 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje Państwu ofertę sprzedaży lokalu usługowego idealnego dla tych którzy prowadzą działalność gospodarczą i szukają do zakupu nieruchomości zlokalizowanej w centrum miasta nie wymagającej dodatkowego wkład...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

795 600 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
79.56 m2
1910
15794557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26073732 15794557 Chcesz prowadzić działalność agroturystyczną, wynajem domków lub po prostu uciec od zgiełku miasta do miejsca, gdzie cisza ma głos natury? „Komandorówka” to nie tylko dom - to miniaturowy kompleks wypoczynkowy gotowy do natychmiastowego użytkowania, ...

Szczawne (Podkarpackie, gm. Komańcza)

879 000 PLN (6 762 zł/m2)

1
-
130 m2
-
15399677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17672070 15399677 Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykłą ofertę. Jeśli chcesz zrealizować swoje dotychczasowe marzenie o posiadaniu swojego ośrodka rekreacyjnegoagroturystycznego, który będzie się cieszyć niesamowitym zainteresowaniem zarówno wśród okolicznyc...

Turzańsk (Podkarpackie, gm. Komańcza)

1 799 000 PLN (9 468 zł/m2)

1
-
190 m2
2022
15675605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23754471 15675605 Szukasz funkcjonalnej nieruchomości komercyjnej z dużym potencjałem inwestycyjnym, doskonałą lokalizacją i infrastrukturą do prowadzenia biznesu?UWAGA!PODANA CENA JEST CENĄ BRUTTO, występuje VAT 23%, więc cena netto 1 500 000 złotychIstnieje możliwoś...

Leżajsk (Podkarpackie, gm. Leżajsk)

1 845 000 PLN (8 913 zł/m2)

7
-
207 m2
1970
15775978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25691985 15775978 Mam przyjemność zaoferować Państwu obiekt, który sprawdzi się jako inwestycja.Jeśli szukasz miejsca na swój wymarzony biznes ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie.Z przyjemnością prezentuję Państwu lokal na sprzedaż, który znajduje się w Rzesz...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 626 000 PLN (15 028 zł/m2)

1
-
108.2 m2
-
15425498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18281814 15425498 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ośrodek w Wańkowej składający się z domu (wybudowanego na zabudowę zagrodową), oraz dwóch domków letniskowych na zgłoszenie, a to wszystko na działce 20 000 m2 (zagospodarowany areał 53,5a, który jest ogrodzony)....

Wańkowa (Podkarpackie, gm. Olszanica)

1 950 000 PLN (98 zł/m2)

1
-
20000 m2
2014
15677143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 23785895 15677143 Wyjątkowa Nieruchomość Komercyjna w SSE EURO-PARK Mielec - Tuszów Narodowy English below Prezentujemy na sprzedaż nowoczesny kompleks magazynowo-produkcyjny, położony w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK Mielec, w miejsc...

Tuszów Narodowy (Podkarpackie, gm. Tuszów Narodowy)

6 900 000 PLN (3 407 zł/m2)

11
-
2025 m2
2024
15599906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 22180900 15599906 Na sprzedaż budynek warsztatowy wraz z  usługowo-handlowym oraz domem, położony na działce o powierzchni 2840 m² w Tarnobrzegu - Zakrzowie. Idealna lokalizacja z możliwością przeznaczeni pod handel, usługi, magazyn oraz produkcję.Budynki w stanie wym...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

690 000 PLN (1 150 zł/m2)

11
-
600 m2
2000
15145056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 10913706 15145056 Niepowtarzalna oferta. Jedyny taki obiekt w okolicy. Obiekt położony jest na początku pętli bieszczadzkiej, 150m od Zamku Krasiczyn, 10 km od Przemyśla. Od strony południowej do działki przylega las, dodatkowo położona jest w samym centrum Krasiczyna...

Krasiczyn (Podkarpackie, gm. Krasiczyn)

4 880 000 PLN (3 935 zł/m2)

11
-
1240 m2
2007
15664528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 23558249 15664528 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną budynkami o funkcji produkcyjno-magazynowo-biurowej, zlokalizowaną w miejscowości Dzikowiec, powiat kolbuszowski, województwo podkarpackie.C...

Dzikowiec (Podkarpackie, gm. Dzikowiec)

2 290 000 PLN (293 zł/m2)

5
-
7824 m2
2001
15819734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek usługowy, 490m2, Rzeszów ul. Wetlińska 26636539 15819734 W ofercie biura Expander przedstawiamy Państwu nowo wybudowany budynek handlowo - usługowy zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Wetlińskiej.Prezentowany budynek to interesująca propozycja pod siedzibę firmy, kancelarię, biura jak również i dla inwestor...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

4 900 000 PLN (10 000 zł/m2)

12
-
490 m2
2025