• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Mieszkania na sprzedaż Podkarpackie Nowa Sarzyna Parkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Parkowa

Znaleźliśmy 5 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Sarzyna Nowa Podkarpackie

15888382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27811236 15888382 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia atrakcyjne mieszkanie położone w Nowej Sarzynie – idealne dla osób poszukujących harmonii pomiędzy spokojem codziennego życia a wygodnym dostępem do miejskich udogodnień.Oferta na wyłączność tylko w biu...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

249 000 PLN (4 990 zł/m2)

3
1
49.9 m2
1980
15647322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23229441 15647322 Nowoczesna kawalerka z dużym tarasem i widokiem na las – Nowa Sarzyna, ul. prof. Stanisława Tołpy 1Szukasz funkcjonalnej kawalerki w nowoczesnym budynku, w otoczeniu zieleni i w pobliżu centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż ap...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

243 004 PLN (7 900 zł/m2)

1
1
30.76 m2
2024
15365571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16909018 15365571 Na sprzedaż mieszkanie na ulicy Parkowej w Nowa Sarzyna.Blok po remoncie, usytuowany w dobrej lokalizacji miasta. ATUTY DOMU:Mieszkanie dwupokojowe, z przestronnymi pokojami: 19,8m2 + 16,4m2 i oddzielną toaletą.Mieszkanie dobrze oświetlone, okna z tr...

Nowa Sarzyna (Osiedle stałe) (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

249 000 PLN (4 527 zł/m2)

2
1
55 m2
1951
15655489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23389550 15655489 Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i komfortowe mieszkanie znajdujące się w Nowej Sarzynie przy ulicy Jordana. To właśnie tutaj zlokalizowane jest przestronne mieszkanie, które dla przyszłych nabywców będzie stanowić wspaniał...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

269 000 PLN (5 225 zł/m2)

2
-
51.48 m2
1955
15894625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27946542 15894625 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie zlokalizowane w Nowej Sarzynie przy ul. Mikołaja Kopernika – idealne dla osób poszukujących funkcjonalnego lokalu z możliwością własnej aranżacji, jak również pod inwestycję.Oferta na wyłączno...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

239 000 PLN (4 877 zł/m2)

2
1
49.01 m2
1953