• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Mieszkania na sprzedaż Podkarpackie Rzeszów

Znalezionych ofert: 140

15862988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27235173 15862988 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską oraz możliwością wykupienia dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym. Nieruchomość usytuowana jest w zacisznej okolicy, z pełną infrastrukturą w ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

659 000 PLN (11 273 zł/m2)

3
1
58.46 m2
2008
15886268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27751272 15886268 MIESZKANIA BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- RZESZÓW, DZIELNICA BUDZIWÓJ, DO sprzedania oferujemy mieszkania 54.36m na parterze i 62.69m2 na piętrze w bloku dwu-kondygnacyjnym w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój. Mieszkania budowane w zabudow...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (8 260 zł/m2)

3
1
54.36 m2
2026
15888874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27831500 15888874 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie sprzedawane jest na zasadzie CESJI prawa własności dzięki czemu nabywca musi zapłaci...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

415 000 PLN (11 043 zł/m2)

2
1
37.58 m2
2026
15884646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27707982 15884646 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią, usytuowane w wysokim bloku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie.Oferta na wyłączność w Biurze Nieruchomości Pierwsze Piętro.C...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

587 000 PLN (11 160 zł/m2)

3
1
52.6 m2
1982
15776062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25692708 15776062 Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze. Spokojna okolica a zarazem niedaleka odległość od ścisłego centrum sprawi iż nowi nabywcy będą mogli dostać się w wybrane miejsce miasta w zaledwie kil...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

669 000 PLN (8 342 zł/m2)

4
1
80.2 m2
1984
15846623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26891400 15846623 Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży stylowego i doskonale zaprojektowanego mieszkania o powierzchni ok. 43 m2, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa, na nowoczesnym osiedlu przy ul. Paderewskiego 51. To propozycj...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

689 000 PLN (16 023 zł/m2)

2
1
43 m2
2021
15846626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26891399 15846626 Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni ok. 53 m2, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa, przy ul. Paderewskiego 43. To propozycja dla osób, które poszukują nieruchomości z segmentu premium...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

849 000 PLN (16 019 zł/m2)

3
1
53 m2
2023
15667029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23591181 15667029 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane w ścisłym centrum Rzeszowa, przy al. Józefa Piłsudskiego.Cechy nieruchomości:- mieszkanie o powierzchni 46,70 m2 oraz balkon- w skład mieszkania wchodzą dwa ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

489 000 PLN (10 471 zł/m2)

2
1
46.7 m2
1964
15885911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27743656 15885911 Jeśli marzysz o swoim własnym mieszkaniu, gdzie po ciężkim dniu pracy, czy nauki odnajdziesz ciszę i spokój lub szukasz mieszkania pod inwestycję z dobrą infrastrukturą, to dobrze trafiłeś!Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

799 000 PLN (11 767 zł/m2)

3
1
67.9 m2
2011
15854098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27070336 15854098 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie z czterema niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią oraz balkonem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. płk. Iranka-Osmeckiego. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

620 000 PLN (8 345 zł/m2)

4
1
74.3 m2
1985
15694672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24089807 15694672 Jeśli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu na nowo rozwijającym się osiedlu w Rzeszowie, to ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie w nowym, prestiżowym bloku z 2022 roku na ul. Bałtyckiej 35 to miejsce, gdzie wygoda spotyka się z jakością.Komfort i nowocz...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

559 000 PLN (11 821 zł/m2)

2
1
47.29 m2
2022
15763514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25429304 15763514 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórka lokatorską o powierzchni 53 m2 znajdujące się w okolicach ulic Kurpiowskiej i Mazurskiej w Rzeszowie. Mieszkanie sprawdzi się idealnie dla rodziny, ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

485 000 PLN (9 123 zł/m2)

3
1
53.16 m2
1991