• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Mieszkania na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 282

15870560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27429735 15870560 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej. Nowoczesne, oryginalne mieszkanie jest w pełni gotowe pod kl...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

850 000 PLN (12 024 zł/m2)

4
2
70.69 m2
2023
15886802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27767313 15886802 MIESZKANIA JEDNO I DWUPOZIOMOWE BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- GMINA BOGUCHWAŁA.DO sprzedania oferujemy mieszkania 50.82m2 na parterze i 55.43m2 na piętrze, w bloku dwu-kondygnacyjnym w Mogielnicy, gmina Boguchwała, 5km od centrum Boguc...

Mogielnica (Podkarpackie, gm. Boguchwała)

399 000 PLN (7 851 zł/m2)

2
1
50.82 m2
2026
15893311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27907095 15893311 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - na sprzedaż, usytuowane przy ul. Gen. Mieczysława Boruty-Spiechowicza w Rzeszowie.Cechy nieruchomości:- mieszkanie o powierzchni 44,87 m2 bez balkonu - ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

525 000 PLN (11 700 zł/m2)

3
1
44.87 m2
1965
15667080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23591211 15667080 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż. Znajduje się w świetnej lokalizacji przy ul. Sportowej. Mieszkanie doskonale sprawdzi się pod wynajem, jak i dla dużej rodziny. Cechy nieruchomości:- mieszkanie o ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

579 000 PLN (6 985 zł/m2)

4
2
82.89 m2
1978
15878187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27590266 15878187 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość jest świetna pod inwestycję w samym centrum miasta w odległości zaledwie 900 m od rzeszowskiego rynku. Oferta na wyłączność - tylko w biurze Pierwsze Pi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

585 000 PLN (9 802 zł/m2)

2
1
59.68 m2
1960
15871005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27451921 15871005 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 49 m², usytuowane na 3 piętrze blisko centrum Jasła. Mieszkanie jest przytulne i ciepłe, a dodatkowo wykończone zgodnie z nowoczesnymi standardami. W skład nieruchomości wchodzi przestronny salon...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

319 000 PLN (6 510 zł/m2)

2
1
49 m2
1980
15891016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27884696 15891016 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63 m2 z loggią. Mieszkanie jest wolne od zaraz. Nieruchomość znajduje się przy ul. Lubelskiej na os. Bella Dolina. Oferta na wyłączność - tylko w bi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

578 000 PLN (12 951 zł/m2)

2
1
44.63 m2
2022
15883841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27680208 15883841 Sprzedaż mieszkania w Nisku 4 pokoje 71,8 m² Loggia Świetna lokalizacja Idealne dla rodziny lub inwestora  Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,80 m², położone w miejscowości Nisko przy ul. Tysiąclecia 8B.Loka...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

460 000 PLN (6 479 zł/m2)

4
1
71 m2
1980
15863275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27241993 15863275 Mieszkanie w centrum Stalowej Woli ul. Popiełuszki 55,89 m² parterNie przegap tej okazji zamieszkaj w sercu miasta i ciesz się codziennym komfortem oraz wygodą!Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,89 m²...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

440 000 PLN (8 000 zł/m2)

2
1
55 m2
1938
15877470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27570354 15877470 Na sprzedaż mieszkanie w Stalowej Woli!Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,90 m², położone na I piętrze przy ul. Poniatowskiego 19.Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz osobnego WC, co zapewnia wygodę i ko...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

320 000 PLN (6 809 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
15867110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27335379 15867110 Na sprzedaż mieszkanie  o powierzchni 39,38 m² w centrum miasta Stalowej Woli przy ul. Popiełuszki 5 !Mieszkanie jest w pełni wyposażone, dedykowane zarówno dla osób szukających własnego lokum, jak i inwestorów pod wynajem.Lokalizacja:Na sprzedaż jas...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

345 000 PLN (8 846 zł/m2)

2
1
39 m2
1964
15822924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26641868 15822924 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na osiedlu mieszkaniowym Osiedle nad Wisłokiem, w zacisznej okolicy, przy...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

670 000 PLN (12 135 zł/m2)

3
1
55.21 m2
2016