• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 487

15893995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27922697 15893995 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Handlowej w Dynowie. Z uwagi na lokalizację jest to doskonała propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania inwestycyjnego, jak i dl...

Dynów (Podkarpackie, gm. Dynów)

260 000 PLN (4 319 zł/m2)

2
1
60.2 m2
1959
15894626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27946543 15894626 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje garaż murowany, położony przy ul. Leśnej w Nowej Sarzynie.Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. ZapraszamyCechy nieruchomości:- garaż murowany z 1985 roku- dach: blach- odrębna własność z księgą wieczys...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

25 000 PLN (1 289 zł/m2)

1
-
19.4 m2
1985
15872297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27489862 15872297 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po genaralnym remoncie znajdujące się przy ulicy Żwirki i Wigury na spokojnym i zielonym osielu Dąbrowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawd...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

690 000 PLN (11 397 zł/m2)

3
1
60.54 m2
1970
15888382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27811236 15888382 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia atrakcyjne mieszkanie położone w Nowej Sarzynie – idealne dla osób poszukujących harmonii pomiędzy spokojem codziennego życia a wygodnym dostępem do miejskich udogodnień.Oferta na wyłączność tylko w biu...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

249 000 PLN (4 990 zł/m2)

3
1
49.9 m2
1980
15827796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633318 15827796 Na sprzedaż rewelacyjna działka budowlana w Komborni z wydanymi na stałe warunkami zabudowy, gotowa pod realizację wymarzonego domu, będąca miejscem, gdzie przestrzeń, cisza i widoki robią robotę od pierwszego spojrzenia. Działka ma ponad 36 arów pow...

Kombornia (Podkarpackie, gm. Korczyna)

399 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
3625 m2
-
15633574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22898110 15633574 Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1281 m², położoną w malowniczej miejscowości Teleśnica Oszwarowa, w powiecie bieszczadzkim, w gminie Ustrzyki Dolne. Działka widnieje w ewidencji gruntów jako grunt zadrzewiony i zakrzewiony na użytkach rolny...

Teleśnica Oszwarowa (Podkarpackie, gm. Ustrzyki Dolne)

36 000 PLN (28 zł/m2)

-
-
1281 m2
-
15603409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22254116 15603409 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w Krośnie przy ul. Krakowskiej o powierzchni 56 m². Idealne zarówno na inwestycję, jak i do zamieszkania. Cena: 430 000 PLN.Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem, zapewniającym komfort mieszkańcom....

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

430 000 PLN (7 679 zł/m2)

2
1
56 m2
1972
15603438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22254111 15603438 Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 20 826 m² (2,08 ha), położona w malowniczej okolicy województwa podkarpackiego. Działka znajduje się w sąsiedztwie lasu oraz rzeki co zapewnia ciszę, spokój.Działka idealnie nadaje się pod uprawy, sa...

Tyrawa Wołoska (Podkarpackie, gm. Tyrawa Wołoska)

830 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
20826 m2
-
15627866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22791393 15627866 Marzysz o własnym kawałku Bieszczad? To miejsce, gdzie natura zachwyca o każdej porze roku, a spokój i świeże powietrze pozwalają naprawdę odpocząć. Malownicze krajobrazy, dzika przyroda i niepowtarzalny klimat sprawiają, że Bieszczady to idealna prz...

Paszowa (Podkarpackie, gm. Olszanica)

215 000 PLN (11 zł/m2)

-
-
19716 m2
-
15627118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22771912 15627118 Oferuję na sprzedaż działkę leśną o powierzchni 6782 m², położoną w malowniczej miejscowości Teleśnica Oszwarowa, w powiecie bieszczadzkim, w gminie Ustrzyki Dolne. Działka jest w całości porośnięta lasem, VI klasy bonitacji, co czyni ją idealnym mie...

Teleśnica Oszwarowa (Podkarpackie, gm. Ustrzyki Dolne)

62 000 PLN (9 zł/m2)

-
-
6782 m2
-
15603404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22254109 15603404 Duża działka rolna w Bieszczadach – otoczona lasemNa sprzedaż działka rolna o powierzchni 15 600 m², położona w miejscowości Stańkowa, w cichej i malowniczej okolicy, otoczona lasem.Nieruchomość ma wymiary 104 x 150 m i nie jest ogrodzona. W najbliżs...

Stańkowa (Podkarpackie, gm. Ustrzyki Dolne)

550 000 PLN (35 zł/m2)

-
-
15651 m2
-
15424975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18266662 15424975 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDom z charakterem na 36 ar otoczonych lasem sosnowym — 12 minut od Leżajska, 30 minut od Rzeszowa trasą S19. Sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji 36 arów własnego terenu, z trzech stron osłonięte starodrzewem sosn...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

749 000 PLN (3 672 zł/m2)

4
-
204 m2
-