• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości na wynajem Podkarpackie

Znalezionych ofert: 204

14361796 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 36822 14361796 Do wynajęcia lokal o powierzchni 894,5 m2, położony przy ruchliwej ulicy w centrum Pilzna 500 metrów od drogi E94 i 1000 metrów od rynku w Pilźnie. Wejście od ulicy prowadzi bezpośrednio na salę handlową. Media: prąd, woda, te...

Pilzno (Podkarpackie, gm. Pilzno)

15 500 PLN (17 zł/m2)

11
-
894 m2
-
15750295 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 25119679 15750295 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerRZESZOW BARANOWKA do Wynajęcia 9-10 miejsc noclegowych!Wygodny dom, jasny i przestronny ŚWIEŻO PO REMONCIE.Trzy jasne w pełni wyposażone sypialnie, 4-osobowa, 3, i 2-osobowa, Każdy z pokoi wyposażony jest...

Rzeszów (Baranówka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

5 000 PLN (56 zł/m2)

3
-
90 m2
-
14739353 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21996 14739353 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerLokale: 150 m2 na parterze i na piętrze oraz 203 m2 na I piętrze budynku handlowo-biurowo-usługowego, połaczone klatką schodową i windą 1000 kg. Wymienione okna i drzwi, instalacja elektryczna ,nowy sufit ...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

9 900 PLN (20 zł/m2)

5
-
500 m2
-
15818891 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26641859 15818891 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia dwupokojowe mieszkanie z tarasami – do wynajęcia. Mieszkanie jest wolne od zaraz.Preferowany okres najmu - minimum rok.Opis nieruchomości:- powierzchnia użytkowa 43,73 m2 oraz tarasy ok. 35 m2 i poddas...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 300 PLN (53 zł/m2)

2
1
43.73 m2
2015
15787483 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25928967 15787483 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nową, piękną kawalerkę z balkonem – do wynajęcia. Mieszkanie jest wolne od zaraz. Nieruchomość znajduje się na nowej inwestycji Wyspiańskiego Skwer w Rzeszowie. Preferowany okres najmu - minimum rok...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 700 PLN (62 zł/m2)

1
1
27.21 m2
2025
15824497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26641485 15824497 Do wynajęcia posiadamy 2 lokale o powierzchni 13.5m2 i 15,5m2 w budynku wolnostojącym na trzecim piętrze, przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Lokale nadają się na działalność biurową. Jeden z nich jest umeblowany. Dostępne media: prąd elektryczny, woda...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

850 PLN (63 zł/m2)

11
-
13.5 m2
1970
15754078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Powierzchnie na wynajem, Kraczkowa, Łańcut 25224625 15754078 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu do wynajęcia halę magazynową o pow. 400m2 zlokalizowaną w Kraczkowej k. Łańcuta.Parametry hali:- Powierzchnia użytkowa: 400m2- Wysokość pomieszczeń: 4,4mAtuty nieruchomości:- znakomita loka...

Krzemienica (Podkarpackie, gm. Czarna)

12 000 PLN (30 zł/m2)

11
-
400 m2
2025
15731840 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Budynek na wynajem, 450m2, Sędziszów Młp, centrum 24796867 15731840 Biuro Nieruchomości Expander oferuje do wynajęcia budynek handlowo - usługowy o powierzchni 450m2 zlokalizowany w centrum Sędziszowa Małopolskiego.Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowanej. W skład pomieszczeń budynku wchodzą:- duża sala s...

Sędziszów Małopolski (Podkarpackie, gm. Sędziszów Małopolski)

10 500 PLN (23 zł/m2)

8
-
450 m2
-
15815839 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26625506 15815839 Oferta dostępna wyłącznie w homfi!Oferujemy do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m², wydzielone w domu jednorodzinnym, zlokalizowane na parterze, przy ul. Klonowej w Rzeszowie.To idealna propozycja dla singla, pary lub os...

Rzeszów (Tysiąclecia) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 990 PLN (42 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15819565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26616954 15819565 Wyjątkowy mały dworek na wynajem - Baranów Sandomierski - 0,5 ha zieleni - Widok na zamek.Do wynajęcia niezwykły dom w stylu dworkowym, położony w jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji Podkarpacia – tuż przy Zamku w Baranowie Sandomierskim, n...

Baranów Sandomierski (Podkarpackie, gm. Baranów Sandomierski)

8 500 PLN (36 zł/m2)

4
2
238.4 m2
2009
15772841 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25621985 15772841 Oferta dostępna wyłącznie w homfi:Luksusowy apartament w sercu Rzeszowa – pierwszy najem!Do wynajęcia wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 78,30 m², położony w prestiżowej inwestycji Wikana Square w centrum Rzeszowa.Mieszkanie nigdy wcześni...

Rzeszów (Śródmieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

4 500 PLN (57 zł/m2)

3
1
78.3 m2
2021
15821327 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Obiekt magazynowo - biurowy, Mielec, hala 300m2 26615642 15821327 W ofercie biura Expander Nieruchomości oferujemy na wynajem nowoczesny obiekt magazynowo - biurowy zlokalizowany w Mielcu przy ul. Majowej. Położenie nieruchomości zapewnia doskonałą komunikację z centrum Mielca oraz z terenami SSE EURO PARK.Parametr...

Mielec (Podkarpackie, gm. Mielec)

15 000 PLN (31 zł/m2)

12
-
484 m2
-