• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 691

15770685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25560452 15770685 Lokal inwestycyjny 344 m² Stalowa Wola, ul. Jana Pawła II 25Na sprzedaż lokal o powierzchni 344 m², położony przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Stalowej Woli ul. Jana Pawła II 25. Nieruchomość stanowi wyjątkową propozycję inwestycyjną z...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

999 000 PLN (2 904 zł/m2)

11
-
344 m2
1985
15889194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27845762 15889194 Oferujemy do sprzedaży piękny kompleks działek o powierzchni 3,42ha, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Krzątka, w gminie Majdan Królewski, powiecie Kolbuszowskim obok Nowej Dęby. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i bliskości na...

Krzątka (Podkarpackie, gm. Majdan Królewski)

209 000 PLN

-
-
34271 m2
-
15895168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27959946 15895168 Spółka Exalo Drilling z Grupy Kapitałowej Orlen S.A.zaprasza do zainteresowania atrakcyjną nieruchomością do sprzedaży.Ofertę stanowi kompleks budynków o charakterze warsztatowo - magazynowym z zapleczem administracyjno-biurowym.Powierzchnia użytkowa...

Husów (Podkarpackie, gm. Markowa)

1 880 000 PLN (3 169 zł/m2)

1
-
593.2 m2
-
15895057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27957009 15895057 Na sprzedaż dom wolnostojący i dwa budynki gospodarcze na dużej działce położony w centrum miejscowości Przędzel gm Rudnik nad Sanem.Nieruchomość ma bardzo korzystną lokalizację z szybkim i komfortowym wyjazdem do pobliskich dużych miejscowości Nis...

Przędzel (Podkarpackie, gm. Rudnik nad Sanem)

750 000 PLN (2 500 zł/m2)

7
-
300 m2
1970
15894625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27946542 15894625 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie zlokalizowane w Nowej Sarzynie przy ul. Mikołaja Kopernika – idealne dla osób poszukujących funkcjonalnego lokalu z możliwością własnej aranżacji, jak również pod inwestycję.Oferta na wyłączno...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

239 000 PLN (4 877 zł/m2)

2
1
49.01 m2
1953
15875412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527515 15875412 WYJĄTKOWA LOKALIZACJA Z HISTORIĄ I CHARAKTEREMPrezentowana nieruchomość położona jest w jednym z najbardziej klimatycznych i rozpoznawalnych miejsc Podkarpacia – w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Kamieniec w Odrzykoniu, w pobliżu Winnicy Zamkowej oraz...

Odrzykoń (Podkarpackie, gm. Wojaszówka)

729 000 PLN (6 178 zł/m2)

5
1
118 m2
1945
15862147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27222475 15862147 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia dwupokojowe mieszkanie - na wynajem. Mieszkanie znajduje się w centrum przy ul. Hetmańskiej. Zwierzęta są akceptowane.Oferta na wyłączność - klucze w biurze. Preferowany okres najmu - minimum rok. Op...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 700 PLN (33 zł/m2)

2
1
50.82 m2
1955
15476524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19420316 15476524 DZIAŁKI POD BUDOWNICTWO W OTOCZENIU LASU W OKOLICY GŁOGOWA MAŁOPOLSKIEGO. Oferujemy działkę rolno-budowlaną 13,87a w miejscowości Wysoka Głogowska, gmina Głogów Młp. Działka o wymiarach: 28,5m x 47m, posiada dojazd z drogi gminnej a następnie z pryw...

Wysoka Głogowska (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

166 440 PLN

-
-
1387 m2
-
15840050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764924 15840050 English version below Prezentujemy na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość - dom gościnny w sercu Bieszczad-stanowiący gotowy, dobrze prosperujący biznes! Dom o powierzchni użytkowej 352,2m², generujący 2...

Czarna (Podkarpackie, gm. Czarna)

1 599 999 PLN (3 426 zł/m2)

9
9
467 m2
1995
15065204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica przy rynku, Przemyśl 8677428 15065204 Kamienica bezpośrednio przy Rynku w Przemyślu - gotowa do wprowadzenia (tylko w naszym biurze) Można podzielić na 12 lokali mieszkalnych, 1 lokal użytkowy, piwnica użytkowa z projektem i zgodą na bezpośrednie zejście z chodnika (już wykonane przebici...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

1 950 000 PLN (1 958 zł/m2)

12
-
996 m2
-
15117333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PRZEDWOJENNE KAMIENICE przy Dworcu PKP 10223763 15117333 PRZEMYŚL, PRZEDWOJENNE KAMIENICE UL.PLAC LEGIONÓW, UL. SOWIŃSKIEGO(TYLKO W NASZYM BIURZE) (Poniżej wersja angielska i ukraińska)2 kamienice czynszowe II kondygnacyjne, z poddaszem nieużytkowym, podpiwniczone (sprzedaż łączna). Skomercjalizowane.Lokal...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

2 990 000 PLN (1 357 zł/m2)

12
-
2204 m2
-
15894892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27950424 15894892 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż kawalerkę z oddzielną kuchnią o powierzchni 38,21 m2. Nieruchomość usytuowana jest w niskim bloku przy ul. Okulickiego w Rzeszowie. Mieszkanie idealne na start lub pod inwestycję wynajmu z uw...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

419 000 PLN (10 966 zł/m2)

1
1
38.21 m2
1970