• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 698

15863275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27241993 15863275 Mieszkanie w centrum Stalowej Woli ul. Popiełuszki 55,89 m² parterNie przegap tej okazji zamieszkaj w sercu miasta i ciesz się codziennym komfortem oraz wygodą!Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,89 m²...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

440 000 PLN (8 000 zł/m2)

2
1
55 m2
1938
15877470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27570354 15877470 Na sprzedaż mieszkanie w Stalowej Woli!Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,90 m², położone na I piętrze przy ul. Poniatowskiego 19.Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz osobnego WC, co zapewnia wygodę i ko...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

320 000 PLN (6 809 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
15871005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27451921 15871005 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 49 m², usytuowane na 3 piętrze blisko centrum Jasła. Mieszkanie jest przytulne i ciepłe, a dodatkowo wykończone zgodnie z nowoczesnymi standardami. W skład nieruchomości wchodzi przestronny salon...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

319 000 PLN (6 510 zł/m2)

2
1
49 m2
1980
15883841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27680208 15883841 Sprzedaż mieszkania w Nisku 4 pokoje 71,8 m² Loggia Świetna lokalizacja Idealne dla rodziny lub inwestora  Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,80 m², położone w miejscowości Nisko przy ul. Tysiąclecia 8B.Loka...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

460 000 PLN (6 479 zł/m2)

4
1
71 m2
1980
15867110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27335379 15867110 Na sprzedaż mieszkanie  o powierzchni 39,38 m² w centrum miasta Stalowej Woli przy ul. Popiełuszki 5 !Mieszkanie jest w pełni wyposażone, dedykowane zarówno dla osób szukających własnego lokum, jak i inwestorów pod wynajem.Lokalizacja:Na sprzedaż jas...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

345 000 PLN (8 846 zł/m2)

2
1
39 m2
1964
15856643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27097512 15856643 Przestronny dom jednorodzinny w Ulanowie ul. SikorskiegoTo miejsce łączy spokój natury z wygodą życia w niewielkim mieście. Jeśli szukasz domu z potencjałem, który urządzisz po swojemu ta oferta jest dla Ciebie.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość po...

Ulanów (Podkarpackie, gm. Ulanów)

670 000 PLN (5 929 zł/m2)

4
1
113 m2
1990
15847388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26911644 15847388 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Krzeszów Dolny, Gmina Krzeszów, powiat Nisko, województwo Podkarpackie.Działka z przyznanymi warunkami zabudowy położona w spokojnej zielonej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie...

Krzeszów Dolny (Podkarpackie, gm. Krzeszów)

180 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
2738 m2
-
15852482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27033349 15852482 Przytulne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem 47,8 m² ul. Poniatowskiego 25, Stalowa WolaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,8 m², położone na 1. piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku. Doskonała propozycja dla rodziny lub osób szuka...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

360 000 PLN (7 660 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15841617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26792485 15841617 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży budynku handlowo-usługowego położonego w samym sercu miasteczka flisackiego Ulanów przy ulicy Rynek. To lokalizacja, która gwarantuje stały ruch pieszych i samochodów, doskonałą wi...

Ulanów (Podkarpackie, gm. Ulanów)

560 000 PLN (4 628 zł/m2)

1
1
121 m2
1890
15840050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764924 15840050 English version below Prezentujemy na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość - dom gościnny w sercu Bieszczad-stanowiący gotowy, dobrze prosperujący biznes! Dom o powierzchni użytkowej 352,2m², generujący 2...

Czarna (Podkarpackie, gm. Czarna)

1 599 999 PLN (3 426 zł/m2)

9
9
467 m2
1995
14880949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimkówk a obiekt turystyczny jezioro 3883218 14880949 Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny w którym prowadzona jest działalność agroturystyczna LAZARÓWKA - niezwykle przestronna, komfortowa i prężnie działająca agroturystyka położna w sercu Beskidu Niskiego nad zalewem Klimkówka w powiecie gor...

Klimkówka, xx

2 749 000 PLN (6 873 zł/m2)

12
-
400 m2
-
15850542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998584 15850542 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA o przetargach na sprzedaż nieruchomości Wójt Gminy Krasne Ogłasza piąte przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomo...

Krasne (Podkarpackie, gm. Adamówka)

187 200 PLN (211 zł/m2)

-
-
888 m2
-