• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 703

15888285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27807129 15888285 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,93 m², położone na parterze w niskim, 2-piętrowym bloku z cegły przy ul. Czarnieckiego 12 w Stalowej Woli.Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, sypialni, osobnej kuchni oraz łazienki. Do loka...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

369 000 PLN (7 235 zł/m2)

2
1
51 m2
1960
15885058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27716123 15885058 Dom na sprzedaż stan surowy zamknięty Nisko (Podwolina), ul. SłonecznaNa sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji Podwolina, ul. Słoneczna (Nisko),                       w bezpośrednim są...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

600 000 PLN (3 077 zł/m2)

7
1
195 m2
2008
15808279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26384179 15808279 Mieszkanie z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta.Stalowa Wola, ul. Jana Pawła II 28Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,64 m², usytuowane na 10. piętrze w zadbanym wieżowcu po termomodernizacji. Położenie na wysokim piętrze zapewnia niepowtarza...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

330 000 PLN (6 226 zł/m2)

2
1
53 m2
1985
15851672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27017481 15851672 DZIAŁKA 13,07a POD BUDOWĘ LUB REKREACJĘ w RZESZOWIE, ZALEDWIE 4KM OD CENTRUM.Oferujemy do sprzedania działkę o pow. 13,07a z małym domkiem drewnianym w Rzeszowie w dzielnicy Staroniwa w rejonie ul. Zawiszy Czarnego. Działka o kształcie trapezu o sze...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

455 000 PLN

-
-
1307 m2
-
15890187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27874136 15890187 Szukasz przestrzeni, która łączy spokój z szybkim dostępem do centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy solidny, rodzinny dom o powierzchni 382 m2, położony na widokowej działce, z której rozpościera się zachwycająca panorama miasta.Nie...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

1 699 000 PLN (4 448 zł/m2)

12
3
382 m2
2003
15877239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27563499 15877239 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie w okolicy ulic Dąbrowskiego i Dominikańskiej w Rzeszowie. Nieruchomość stanowi doskonałą pr...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

510 000 PLN (9 951 zł/m2)

2
1
51.25 m2
1955
15886961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772680 15886961 Na sprzedaż dom w Libuszy – 106 m², działka 1200 m² – 199 900 złOferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m².Podstawowe informacje:Powierzchnia do...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

199 900 PLN (1 886 zł/m2)

4
-
106 m2
1940
15886962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772681 15886962 Na sprzedaż dom w Libuszy – 106 m², działka 1200 m² – 199 900 złOferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m².Podstawowe informacje:Powierzchnia do...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

199 900 PLN (1 886 zł/m2)

4
-
106 m2
1940
15838534 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26733223 15838534 Lokal handlowo-usługowy ok. 500 m² — ul. Piłsudskiego, Radomyśl Wielki Do wynajęcia nowoczesny lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 500 m² , położony przy ul. Piłsudskiego w Radomyślu Wielkim — w dyna...

Radomyśl Wielki (Podkarpackie, gm. Radomyśl Wielki)

8 500 PLN (17 zł/m2)

11
-
500 m2
2023
15775066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25662760 15775066 W sercu Krosna, na działce o powierzchni około 9 arów, znajduje się wyjątkowy, dwukondygnacyjny dom, który łączy klasyczny urok z nowoczesnymi udogodnieniami. Zbudowany z cegły i pustaka, charakteryzuje się solidną konstrukcją, a elewacja została oci...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

699 000 PLN (3 799 zł/m2)

5
-
184 m2
1965
15741923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24981729 15741923 Bank Pekao S.A. oferuje do sprzedaży nieruchomość położoną w centrum Stalowej Woli przy ul. Wolności 17Popiełuszki 9, stanowiącą udział 21443314 w działce nr 848 o powierzchni 1.342 m2, oddanej w użytkowanie wieczyste, zabudowanej budynkiem biurowym ...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

2 200 000 PLN (1 065 zł/m2)

1
-
2065.59 m2
-
15822924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26641868 15822924 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na osiedlu mieszkaniowym Osiedle nad Wisłokiem, w zacisznej okolicy, przy...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

670 000 PLN (12 135 zł/m2)

3
1
55.21 m2
2016