• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 692

15895948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27963146 15895948 Wyciąg z ogłoszenia o przetargu PREZYDENT MIASTA PRZEMYŚLAogłasza kolejny przetarg ustny nieograniczony na sprzedażlokalu użytkowego nr U1 położonego w Przemyślu przy ul. Słowackiego 13, stanowiącego własność Gminy Miejskiej Przemyśl. 1. Lokal użyt...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

360 000 PLN (2 830 zł/m2)

1
-
127.2 m2
-
15885081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27716802 15885081 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej. Mieszkanie będzie w pełni gotowe na przełomie czerwcali...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

816 500 PLN (12 018 zł/m2)

4
2
67.94 m2
2026
15667064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23591186 15667064 Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'', prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady, obwodnicy a także zapewnia ciszę i s...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

594 700 PLN (10 601 zł/m2)

3
2
56.1 m2
2026
15830585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26675055 15830585 Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'' prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość oddana będzie w czerwcu tego roku. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady, obwodnicy a także...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

428 800 PLN (11 299 zł/m2)

2
1
37.95 m2
2026
15666996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23591192 15666996 Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'' prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość już po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady, obwodnicy a także zapewnia ciszę...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

482 000 PLN (10 027 zł/m2)

3
1
48.07 m2
2026
15885913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27743751 15885913 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej. Mieszkanie będzie w pełni gotowe na przełomie czerwcali...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

826 400 PLN (11 697 zł/m2)

4
2
70.65 m2
2026
15884992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27715246 15884992 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej. Mieszkanie będzie w pełni gotowe na przełomie czerwcalipca...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

814 500 PLN (11 674 zł/m2)

4
2
69.77 m2
2026
15858429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149389 15858429 Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 44,85 m², położone w budynku przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki 13.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku w spokojnej i zielonej części miasta. Bu...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

310 000 PLN (7 045 zł/m2)

2
1
44 m2
1949
15656387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23411303 15656387 Oferuję na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 31,5 m², składające się z pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze budynku z windą, zapewniając niesamowity widok na panoramę miasta. Ogrze...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

177 000 PLN (5 710 zł/m2)

1
1
31 m2
1980
15770685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25560452 15770685 Lokal inwestycyjny 344 m² Stalowa Wola, ul. Jana Pawła II 25Na sprzedaż lokal o powierzchni 344 m², położony przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Stalowej Woli ul. Jana Pawła II 25. Nieruchomość stanowi wyjątkową propozycję inwestycyjną z...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

999 000 PLN (2 904 zł/m2)

11
-
344 m2
1985
15889194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27845762 15889194 Oferujemy do sprzedaży piękny kompleks działek o powierzchni 3,42ha, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Krzątka, w gminie Majdan Królewski, powiecie Kolbuszowskim obok Nowej Dęby. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i bliskości na...

Krzątka (Podkarpackie, gm. Majdan Królewski)

209 000 PLN

-
-
34271 m2
-
15895168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27959946 15895168 Spółka Exalo Drilling z Grupy Kapitałowej Orlen S.A.zaprasza do zainteresowania atrakcyjną nieruchomością do sprzedaży.Ofertę stanowi kompleks budynków o charakterze warsztatowo - magazynowym z zapleczem administracyjno-biurowym.Powierzchnia użytkowa...

Husów (Podkarpackie, gm. Markowa)

1 880 000 PLN (3 169 zł/m2)

1
-
593.2 m2
-