• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 712

15861690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210513 15861690 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,5 m², zlokalizowane w Stalowej Woli przy ul. Żwirki i Wigury 14, na podwyższonym parterze w 4-piętrowym bloku.Lokal składa się z:-przedpokoju,-łazienki,-osobnego WC,-kuchni,-dwóch pokoi.Istnieje możliwość połąc...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

294 000 PLN (7 737 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15881313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27628180 15881313 Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie położone w Stalowej Woli przy ulicy Obrońców Pokoju 3. Lokal znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy.Jest to mieszkanie narożne z ekspozycją północ-południe, co zapewnia bardzo dobre doś...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

350 000 PLN (7 447 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15862368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27225000 15862368 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 4200 m², położona w Stalowa Wola, obręb Charzewice. Nieruchomość obejmuje dwie działki o numerach 8781 oraz 8782.Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego NR ...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

714 000 PLN (170 zł/m2)

-
-
4207 m2
-
15875161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527483 15875161 PARAMETRY DZIAŁEKDziałka nr 7571 – 1719 m² (ok. 17,2 ar) - REZERWACJADziałka nr 7572 – 1735 m² (ok. 17,4 ar) - REZERWACJADziałka nr 7574 – 1689 m² (ok. 16,9 ar) - DOSTĘPNAOgromny potencjał inwestycyjny! Bezpośrednio przy działce gmina buduje nową, as...

Potok (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

110 000 PLN

-
-
1719 m2
-
15840050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764924 15840050 English version below Prezentujemy na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość - dom gościnny w sercu Bieszczad-stanowiący gotowy, dobrze prosperujący biznes! Dom o powierzchni użytkowej 352,2m², generujący 2...

Czarna (Podkarpackie, gm. Czarna)

1 599 999 PLN (3 426 zł/m2)

9
9
467 m2
1995
15893995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27922697 15893995 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Handlowej w Dynowie. Z uwagi na lokalizację jest to doskonała propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania inwestycyjnego, jak i dl...

Dynów (Podkarpackie, gm. Dynów)

260 000 PLN (4 319 zł/m2)

2
1
60.2 m2
1959
14880949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimkówk a obiekt turystyczny jezioro 3883218 14880949 Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny w którym prowadzona jest działalność agroturystyczna LAZARÓWKA - niezwykle przestronna, komfortowa i prężnie działająca agroturystyka położna w sercu Beskidu Niskiego nad zalewem Klimkówka w powiecie gor...

Klimkówka, xx

2 749 000 PLN (6 873 zł/m2)

12
-
400 m2
-
15884387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27700157 15884387 Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 80 m², położony na 18 arowej działce w Makowiskach w gminie Nowy Żmigród. Nieruchomość z przeznaczeniem dla rodziny, która szuka ciszy i spokoju w otoczeniu zieleni. W skład nieruchomości wchodzą ...

Makowiska (Podkarpackie, gm. Nowy Żmigród)

379 000 PLN (4 738 zł/m2)

3
1
80 m2
1960
15871770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27475053 15871770 Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w cichej i spokojnej miejscowości Jasionów w gminie Haczów. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 80 m², usytuowana na płaskiej 23 arowej działce, stanowi idealną propozycję dla osób szukających miejsca d...

Jasionów (Podkarpackie, gm. Haczów)

249 000 PLN (3 113 zł/m2)

2
1
80 m2
1966
15792528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26020067 15792528 Oferuję na sprzedaż działkę budowalną o powierzchni ponad 47 arów, zlokalizowaną w spokojnej części Jedlicza. Działka w kształcie kwadratu o przybliżonych wymiarach 74 m x 62 m,  lekko pochyła, dająca możliwość ciekawej aranżacji terenu i budowy domu...

Jedlicze (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

279 000 PLN (59 zł/m2)

-
-
4730 m2
-
15694895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24094312 15694895 Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 180 m², położony w malowniczej Zmiennicy i posadowiony na 15 arowej, w pełni zagospodarowanej działce. To solidny, dwukondygnacyjny dom, wybudowany z pustaka w latach 90-tych, oferujący wy...

Zmiennica (Podkarpackie, gm. Brzozów)

525 000 PLN (2 917 zł/m2)

6
2
180 m2
1995
15435343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18477247 15435343 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni około 9 arów, zlokalizowaną w cichej i spokojnej dzielnicy Krosna. Nieruchomość gruntowa lekko nachylona, w kształcie kwadratu o przybliżonych wymiarach 32x27 metrów z IV klasą gruntu. Obecnie parce...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

159 000 PLN (179 zł/m2)

-
-
890 m2
-