• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 690

15896440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27980189 15896440 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, piękne mieszkanie z balkonem – do wynajęcia. Nieruchomość znajduje się na nowej inwestycji Wyspiańskiego Skwer w Rzeszowie. Preferowany okres najmu - minimum rok. Najem okazjonalny. Opis nie...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 500 PLN (54 zł/m2)

2
1
46.36 m2
2025
15750379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25121708 15750379 Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Smolarzyny, województwo podkarpackie, powiat łańcucki, gmina Żołynia.Prezentowana nieruchomość jest budynkiem parterowym, wolnostojącym z garażem dwu...

Smolarzyny (Podkarpackie, gm. Żołynia)

1 450 000 PLN (7 360 zł/m2)

5
2
197 m2
2021
15858429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149389 15858429 Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 44,85 m², położone w budynku przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki 13.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku w spokojnej i zielonej części miasta. Bu...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

310 000 PLN (7 045 zł/m2)

2
1
44 m2
1949
15828994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633351 15828994 Nisko Komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy gotowe do zamieszkania Marzysz o miejscu, w którym po pracy naprawdę odpoczywasz? Cisza, zieleń i sąsiedztwo lasu, a jednocześnie sprawny dojazd tu to się po prostu spina. CENA: 352 999 zł...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

352 999 PLN (5 883 zł/m2)

3
1
60 m2
1970
15778733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25756228 15778733 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 59 m², usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w Jaśle. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju. Do dyspozycji również balkon i piwnica o powier...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

339 000 PLN (5 746 zł/m2)

3
1
59 m2
1980
15883841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27680208 15883841 Sprzedaż mieszkania w Nisku 4 pokoje 71,8 m² Loggia Świetna lokalizacja Idealne dla rodziny lub inwestora  Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,80 m², położone w miejscowości Nisko przy ul. Tysiąclecia 8B.Loka...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

460 000 PLN (6 479 zł/m2)

4
1
71 m2
1980
15857153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27115999 15857153 Tylko u nas! Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 170 m², usytuowany na około 9 arowej, ogrodzonej działce w centralnej części Krosna. Jest to dwukondygnacyjny budynek z podpiwniczeniem, wybudowany w 1959 roku, z przemyślanym...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

499 000 PLN (2 935 zł/m2)

6
2
170 m2
1959
15476527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19420398 15476527 DOM 200M2 DO SPRZEDANIA W JAŚLE, DLA RODZINY WIELOPOKOLENIOWEJ LUB SPRZEDAŻ POD WYNAJEM.ZALETY TEJ NIERUCHOMOŚCI: DUŻA POWIERZCHNIA UŻYTKOWA, BLISKO CENTRUM, NIEWYGÓROWANA CENA.Polecam do sprzedania dom z pustaka ceramicznego o powierzchni całkowite...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

345 000 PLN (1 078 zł/m2)

10
-
320 m2
1995
15840050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764924 15840050 English version below Prezentujemy na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość - dom gościnny w sercu Bieszczad-stanowiący gotowy, dobrze prosperujący biznes! Dom o powierzchni użytkowej 352,2m², generujący 2...

Czarna (Podkarpackie, gm. Czarna)

1 599 999 PLN (3 426 zł/m2)

9
9
467 m2
1995
15850542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998584 15850542 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA o przetargach na sprzedaż nieruchomości Wójt Gminy Krasne Ogłasza piąte przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomo...

Krasne (Podkarpackie, gm. Adamówka)

187 200 PLN (211 zł/m2)

-
-
888 m2
-
15845103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26851047 15845103 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości gruntowych położonych w Kolbuszowej przy uli...

Kolbuszowa (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

152 030 PLN (148 zł/m2)

-
-
1030 m2
-
15845619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864491 15845619 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Widełce stanowiącej własność...

Widełka (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

89 530 PLN (70 zł/m2)

-
-
1279 m2
-