• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 704

15870560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27429735 15870560 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej. Nowoczesne, oryginalne mieszkanie jest w pełni gotowe pod kl...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

850 000 PLN (12 024 zł/m2)

4
2
70.69 m2
2023
15748191 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25106239 15748191 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem – do wynajęcia. Mieszkanie jest wolne od zaraz. Preferowany okres najmu - minimum rok. Oferta na wyłączność - tylko w biurze ,,Pierwsze Piętro''.Opis ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 200 PLN (59 zł/m2)

2
1
37.58 m2
2024
15886802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27767313 15886802 MIESZKANIA JEDNO I DWUPOZIOMOWE BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- GMINA BOGUCHWAŁA.DO sprzedania oferujemy mieszkania 50.82m2 na parterze i 55.43m2 na piętrze, w bloku dwu-kondygnacyjnym w Mogielnicy, gmina Boguchwała, 5km od centrum Boguc...

Mogielnica (Podkarpackie, gm. Boguchwała)

399 000 PLN (7 851 zł/m2)

2
1
50.82 m2
2026
15893311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27907095 15893311 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - na sprzedaż, usytuowane przy ul. Gen. Mieczysława Boruty-Spiechowicza w Rzeszowie.Cechy nieruchomości:- mieszkanie o powierzchni 44,87 m2 bez balkonu - ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

525 000 PLN (11 700 zł/m2)

3
1
44.87 m2
1965
15667080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23591211 15667080 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż. Znajduje się w świetnej lokalizacji przy ul. Sportowej. Mieszkanie doskonale sprawdzi się pod wynajem, jak i dla dużej rodziny. Cechy nieruchomości:- mieszkanie o ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

579 000 PLN (6 985 zł/m2)

4
2
82.89 m2
1978
15770813 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 25565076 15770813 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia wyjątkowe pięciopokojowe mieszkanie z dużym tarasem, balkonem i komórką lokatorską – do wynajęcia. Duży taras pod samym niebem, daje niezliczone możliwości aranżacji. Apartament jest wolny zaraz.Pref...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

7 000 PLN (64 zł/m2)

5
2
109.43 m2
2022
15862147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27222475 15862147 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia dwupokojowe mieszkanie - na wynajem. Mieszkanie znajduje się w centrum przy ul. Hetmańskiej. Zwierzęta są akceptowane.Oferta na wyłączność - klucze w biurze. Preferowany okres najmu - minimum rok. Op...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 750 PLN (34 zł/m2)

2
1
50.82 m2
1955
15834206 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26860745 15834206 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie - na wynajem. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Panorama Kwiatkowskiego. Nowoczesne mieszkanie świetnie sprawdzi się dla singla bądź pary. Możliwość wynajęcia mi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 550 PLN (55 zł/m2)

2
1
46.2 m2
2025
15823982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641870 15823982 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie po remoncie - doprowadzone do stanu deweloperskiego, usytuowane przy ul. Władysława Broniewskiego w Rzeszowie. Ze względu na lokalizację, jest to świetne mieszkanie pod wynajem bą...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

379 000 PLN (8 863 zł/m2)

2
1
42.76 m2
1965
15878187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27590266 15878187 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość jest świetna pod inwestycję w samym centrum miasta w odległości zaledwie 900 m od rzeszowskiego rynku. Oferta na wyłączność - tylko w biurze Pierwsze Pi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

585 000 PLN (9 802 zł/m2)

2
1
59.68 m2
1960
15852772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27039868 15852772 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia dwupokojowe mieszkanie – do wynajęcia. Mieszkanie znajduje się przy ul. Krakowskiej na nowoczesnej inwestycji ,,KrakoVska'' w Rzeszowie. Oferta na wyłączność - klucze w biurze.Preferowany ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 150 PLN (54 zł/m2)

2
1
39.85 m2
2023
15884387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27700157 15884387 Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 80 m², położony na 18 arowej działce w Makowiskach w gminie Nowy Żmigród. Nieruchomość z przeznaczeniem dla rodziny, która szuka ciszy i spokoju w otoczeniu zieleni. W skład nieruchomości wchodzą ...

Makowiska (Podkarpackie, gm. Nowy Żmigród)

379 000 PLN (4 738 zł/m2)

3
1
80 m2
1960