• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 715

15850542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998584 15850542 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA o przetargach na sprzedaż nieruchomości Wójt Gminy Krasne Ogłasza piąte przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomo...

Krasne (Podkarpackie, gm. Adamówka)

187 200 PLN (211 zł/m2)

-
-
888 m2
-
15845103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26851047 15845103 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości gruntowych położonych w Kolbuszowej przy uli...

Kolbuszowa (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

152 030 PLN (148 zł/m2)

-
-
1030 m2
-
15845619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864491 15845619 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Widełce stanowiącej własność...

Widełka (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

89 530 PLN (70 zł/m2)

-
-
1279 m2
-
15845618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864490 15845618 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Widełce stanowiącej własność...

Widełka (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

180 320 PLN (70 zł/m2)

-
-
2576 m2
-
15828994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633351 15828994 Nisko Komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy gotowe do zamieszkania Marzysz o miejscu, w którym po pracy naprawdę odpoczywasz? Cisza, zieleń i sąsiedztwo lasu, a jednocześnie sprawny dojazd tu to się po prostu spina. CENA: 352 999 zł...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

352 999 PLN (5 883 zł/m2)

3
1
60 m2
1970
15867307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki z WZ - dom jednorodzinny w sercu Bieszczad 27343514 15867307 Na sprzedaż oferujemy działkę z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego położoną w malowniczej Osławicy, w otoczeniu wyjątkowo przyrodniczych terenów Beskidów i Bieszczad. Nieruchomość znajduję się w spokojnej, niezwykle zielonej ...

Osławica (Podkarpackie, gm. Komańcza)

344 800 PLN

-
-
1724 m2
-
15867310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki z WZ - dom jednorodzinny w sercu Bieszczad 27343517 15867310 Na sprzedaż oferujemy działkę z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego położoną w malowniczej Osławicy, w otoczeniu wyjątkowo przyrodniczych terenów Beskidów i Bieszczad. Nieruchomość znajduję się w spokojnej, niezwykle zielonej ...

Osławica (Podkarpackie, gm. Komańcza)

310 000 PLN

-
-
1550 m2
-
15875616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526071 15875616 Na sprzedaż działka budowlana – Krosno, Turaszówka 2407 m² MPZP 3.MN.1Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2407m², położona w granicach administracyjnych miasta Krosna, w spokojnej i zielonej dzielnicy Turaszówka.Nieruchomość składa się z dw...

Krosno (Turaszówka) (Podkarpackie, gm. Krosno)

229 000 PLN

-
-
2454 m2
-
15875347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527491 15875347 Na sprzedaż działka budowlana – Krosno, Turaszówka 1253m² MPZP 3.MN.1Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1253 m², położona w granicach administracyjnych miasta Krosna, w spokojnej i zielonej dzielnicy Turaszówka.Nieruchomość objęta jest mie...

Krosno (Turaszówka) (Podkarpackie, gm. Krosno)

119 000 PLN

-
-
1253 m2
-
15875463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527374 15875463 Szukasz alternatywy dla ciasnego bloku? Dom w Hadlach Szklarskich to 144 m2 powierzchni z nowoczesnym wyposażeniem, oferujący standard do wejścia w cenie rynkowej mieszkania. Budynek z lat 70. przeszedł generalny remont w 2020 roku i został przekszta...

Hadle Szklarskie (Podkarpackie, gm. Jawornik Polski)

497 000 PLN (3 451 zł/m2)

5
2
144 m2
1970
15487654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19675116 15487654 PRZEMYSŁOWO USŁUGOWA DZIAŁKA W SPECJALNEJ STREFIE PRZEMYSŁOWEJ 8KM OD MIELCA.DZIAŁKA O POWIERZCHNI 5,5HA W MIEJSCOWOŚCI PODBORZE W STREFIE PRZEMYSŁOWEJ.ENGLISH BELOW.Istnieje możliwość zakupu drugiej działki komercyjnej (kolor niebieski) - po drugiej...

Podborze (Podkarpackie, gm. Radomyśl Wielki)

995 000 PLN

-
-
15600 m2
-
15487665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19675095 15487665 PRZEMYSŁOWO USŁUGOWA DZIAŁKA W SPECJALNEJ STREFIE PRZEMYSŁOWEJ 8KM OD MIELCA.DZIAŁKA O POWIERZCHNI 5,5HA W MIEJSCOWOŚCI PODBORZE W STREFIE PRZEMYSŁOWEJ.ENGLISH BELOW.Istnieje możliwość zakupu drugiej działki komercyjnej (kolor zielony) - po drugiej s...

Podborze (Podkarpackie, gm. Radomyśl Wielki)

3 480 000 PLN

-
-
54900 m2
-