• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 692

15861690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210513 15861690 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,5 m², zlokalizowane w Stalowej Woli przy ul. Żwirki i Wigury 14, na podwyższonym parterze w 4-piętrowym bloku.Lokal składa się z:-przedpokoju,-łazienki,-osobnego WC,-kuchni,-dwóch pokoi.Istnieje możliwość połąc...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

294 000 PLN (7 737 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15858429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149389 15858429 Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 44,85 m², położone w budynku przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki 13.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku w spokojnej i zielonej części miasta. Bu...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

310 000 PLN (7 045 zł/m2)

2
1
44 m2
1949
15865688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27304847 15865688 Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 120 m², położony w spokojnej dzielnicy Krosna. Budynek został wybudowany w 2000 roku z pustaka i znajduje się na prostokątnej działce o wymiarach około 50 na 26 metrów.Dom jest ocieplony styropianem o...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

789 000 PLN (6 575 zł/m2)

4
2
120 m2
2000
15881313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27628180 15881313 Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie położone w Stalowej Woli przy ulicy Obrońców Pokoju 3. Lokal znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy.Jest to mieszkanie narożne z ekspozycją północ-południe, co zapewnia bardzo dobre doś...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

350 000 PLN (7 447 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15854215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27071835 15854215 Mieszkanie 3 pokoje 53,4 m² loggia, Stalowa Wola, CzarnieckiegoNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,4 m² zlokalizowane w Stalowej Woli przy ul. Czarnieckiego 22. Lokal znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Klatki schodowe w budynku zo...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

360 000 PLN (6 792 zł/m2)

3
1
53 m2
1980
15857153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27115999 15857153 Tylko u nas! Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 170 m², usytuowany na około 9 arowej, ogrodzonej działce w centralnej części Krosna. Jest to dwukondygnacyjny budynek z podpiwniczeniem, wybudowany w 1959 roku, z przemyślanym...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

499 000 PLN (2 935 zł/m2)

6
2
170 m2
1959
15863800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27256638 15863800 Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Korczyna dwa domy w zabudowie szeregowej, stanowiące doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość usytuowana jest na pr...

Korczyna (Podkarpackie, gm. Korczyna)

1 390 000 PLN (5 890 zł/m2)

6
4
236 m2
2025
15862368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27225000 15862368 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 4200 m², położona w Stalowa Wola, obręb Charzewice. Nieruchomość obejmuje dwie działki o numerach 8781 oraz 8782.Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego NR ...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

714 000 PLN (170 zł/m2)

-
-
4207 m2
-
15829603 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26633361 15829603 Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ponad 100 m², położony przy ul. Hutniczej w Stalowej Woli. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, zapewniającej dobrą widoczność oraz wygodny dostęp zarówno dla klientów, jak i dostaw.W bezpoś...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

3 400 PLN (30 zł/m2)

2
-
115 m2
2001
15824589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633237 15824589 Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w Krośnie na osiedlu Guzikówka, na 4 piętrze w bloku. Lokal o powierzchni 48,5 m², do remontu, co daje świetną okazję do aranżacji wnętrza dokładnie według własnych potrzeb.Mieszkanie składa się z ...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

249 000 PLN (5 188 zł/m2)

2
1
48 m2
1983
15763317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25422549 15763317 Wyjątkowy dom w Krawcach - elegancja, spokój i natura w jednym miejscu!Na sprzedaż przepiękny, w pełni wykończony dom o powierzchni użytkowej koło 180m², położony w malowniczej miejscowości Krawce, gmina Grębów.Nieruchomość usytuowana jest na dużej, ...

Krawce (Podkarpackie, gm. Grębów)

650 000 PLN (3 333 zł/m2)

6
2
195 m2
2021
15778733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25756228 15778733 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 59 m², usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w Jaśle. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju. Do dyspozycji również balkon i piwnica o powier...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

339 000 PLN (5 746 zł/m2)

3
1
59 m2
1980