• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 691

15875601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27526031 15875601 Masz dość miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Na sprzedaż działka w miejscowości Głuchów o łącznej powierzchni 4 848 m² (48,48 ar). Z tego ok. 1 300 m² (13 arów) przeznaczone jest pod zabudowę jednorodzinną – idealne mi...

Głuchów (Podkarpackie, gm. Łańcut)

280 000 PLN

-
-
4848 m2
-
15894698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948185 15894698 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na sprzedaż, usytuowane przy ul. Krakowskiej w niskim bloku. Ze względu na lokalizację, jest to świetne mieszkanie pod wynajem bądź dla Klienta poszukującego nier...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

615 000 PLN (9 872 zł/m2)

3
1
62.3 m2
1962
15893995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27922697 15893995 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Handlowej w Dynowie. Z uwagi na lokalizację jest to doskonała propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania inwestycyjnego, jak i dl...

Dynów (Podkarpackie, gm. Dynów)

260 000 PLN (4 319 zł/m2)

2
1
60.2 m2
1959
15830585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26675055 15830585 Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'' prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość oddana będzie w czerwcu tego roku. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady, obwodnicy a także...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

428 800 PLN (11 299 zł/m2)

2
1
37.95 m2
2026
15667064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23591186 15667064 Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'', prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady, obwodnicy a także zapewnia ciszę i s...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

594 700 PLN (10 601 zł/m2)

3
2
56.1 m2
2026
15894625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27946542 15894625 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie zlokalizowane w Nowej Sarzynie przy ul. Mikołaja Kopernika – idealne dla osób poszukujących funkcjonalnego lokalu z możliwością własnej aranżacji, jak również pod inwestycję.Oferta na wyłączno...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

239 000 PLN (4 877 zł/m2)

2
1
49.01 m2
1953
15894626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27946543 15894626 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje garaż murowany, położony przy ul. Leśnej w Nowej Sarzynie.Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. ZapraszamyCechy nieruchomości:- garaż murowany z 1985 roku- dach: blach- odrębna własność z księgą wieczys...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

25 000 PLN (1 289 zł/m2)

1
-
19.4 m2
1985
15872297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27489862 15872297 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po genaralnym remoncie znajdujące się przy ulicy Żwirki i Wigury na spokojnym i zielonym osielu Dąbrowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawd...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

690 000 PLN (11 397 zł/m2)

3
1
60.54 m2
1970
15888382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27811236 15888382 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia atrakcyjne mieszkanie położone w Nowej Sarzynie – idealne dla osób poszukujących harmonii pomiędzy spokojem codziennego życia a wygodnym dostępem do miejskich udogodnień.Oferta na wyłączność tylko w biu...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

249 000 PLN (4 990 zł/m2)

3
1
49.9 m2
1980
15858429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149389 15858429 Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 44,85 m², położone w budynku przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki 13.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku w spokojnej i zielonej części miasta. Bu...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

310 000 PLN (7 045 zł/m2)

2
1
44 m2
1949
15827796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633318 15827796 Na sprzedaż rewelacyjna działka budowlana w Komborni z wydanymi na stałe warunkami zabudowy, gotowa pod realizację wymarzonego domu, będąca miejscem, gdzie przestrzeń, cisza i widoki robią robotę od pierwszego spojrzenia. Działka ma ponad 36 arów pow...

Kombornia (Podkarpackie, gm. Korczyna)

399 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
3625 m2
-
15633574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22898110 15633574 Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1281 m², położoną w malowniczej miejscowości Teleśnica Oszwarowa, w powiecie bieszczadzkim, w gminie Ustrzyki Dolne. Działka widnieje w ewidencji gruntów jako grunt zadrzewiony i zakrzewiony na użytkach rolny...

Teleśnica Oszwarowa (Podkarpackie, gm. Ustrzyki Dolne)

36 000 PLN (28 zł/m2)

-
-
1281 m2
-