• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 694

15875454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527373 15875454 Szukasz idealnego balansu pomiędzy sielskim spokojem, przestrzenią a dogodnym dojazdem do pracy? Marzy Ci się dom otoczony zielenią, polami i sadami, ale w sąsiedztwie przyjaznej, niskiej zabudowy? Ta oferta powstała z myślą o Tobie.Na sprzedaż wyjąt...

Sietesz (Podkarpackie, gm. Kańczuga)

110 000 PLN

-
-
2100 m2
-
15872297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27489862 15872297 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po genaralnym remoncie znajdujące się przy ulicy Żwirki i Wigury na spokojnym i zielonym osielu Dąbrowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawd...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

690 000 PLN (11 397 zł/m2)

3
1
60.54 m2
1970
15685598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 23921014 15685598 Biuro nieruchomości Giergiel ma przyjemność przedstawić Państwunieruchomość gruntową w miejscowości Niwiska.Nieruchomość w skład której wchodzi 5 działek o powierzchni:-38,64 ar-38,66 ar-38,93 ar-38,97 ar-44,03 ar Łącznie 1,99 ha. Atuty nieruchomości...

Niwiska (Podkarpackie, gm. Niwiska)

450 000 PLN

-
-
19900 m2
-
15827796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633318 15827796 Na sprzedaż rewelacyjna działka budowlana w Komborni z wydanymi na stałe warunkami zabudowy, gotowa pod realizację wymarzonego domu, będąca miejscem, gdzie przestrzeń, cisza i widoki robią robotę od pierwszego spojrzenia. Działka ma ponad 36 arów pow...

Kombornia (Podkarpackie, gm. Korczyna)

399 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
3625 m2
-
15829603 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26633361 15829603 Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ponad 100 m², położony przy ul. Hutniczej w Stalowej Woli. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, zapewniającej dobrą widoczność oraz wygodny dostęp zarówno dla klientów, jak i dostaw.W bezpoś...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

3 400 PLN (30 zł/m2)

2
-
115 m2
2001
15875478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527528 15875478 Wyjątkowa działka budowlana w Głogów Małopolski – ul. św. Maksymiliana KolbegoW spokojnej, podmiejskiej części Głogowa Małopolskiego, przy ul. św. Maksymiliana Kolbego, znajduje się atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 900 m², która łączy kom...

Głogów Małopolski (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

391 500 PLN

-
-
1900 m2
-
15875434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526218 15875434 Oferuję Państwu na sprzedaż urokliwe działki budowlane o numerach 3533, 3534, 3535, położone w miejscowości Długie (gmina Jedlicze, powiat krośnieński, województwo podkarpackie), wraz z udziałem w działce drogowej nr 3532, stanowiącej drogę dojazdową...

Długie (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

65 000 PLN

-
-
1150 m2
-
15875801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526970 15875801 WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY DOMU – KRÓLIK POLSKI, GMINA RYMANÓWNa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 220 m², zlokalizowany w malowniczej miejscowości Królik Polski (gmina Rymanów), w sercu Beskidu Niskiego. Nieruchomość w stanie suro...

Królik Polski (Podkarpackie, gm. Rymanów)

399 000 PLN (1 814 zł/m2)

5
-
220 m2
2025
15840050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764924 15840050 English version below Prezentujemy na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość - dom gościnny w sercu Bieszczad-stanowiący gotowy, dobrze prosperujący biznes! Dom o powierzchni użytkowej 352,2m², generujący 2...

Czarna (Podkarpackie, gm. Czarna)

1 599 999 PLN (3 426 zł/m2)

9
9
467 m2
1995
15864410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27267276 15864410 Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 53,89 m², położone w Stalowej Woli przy ul. Energetyków 9.Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z cegły z lat 50., co zapewnia trwałość konstrukcji, dobrą iz...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

399 000 PLN (7 528 zł/m2)

2
1
53 m2
1950
15829596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633366 15829596 Dom w sercu natury cisza, las i prywatność, Ruda, gmina BojanówSzukasz miejsca, w którym naprawdę można zwolnić tempo, usłyszeć ciszę i poczuć zapach lasu, a jednocześnie nie rezygnować z wygody codziennego życia? Ten dom jest właśnie dla Ciebie.W m...

Ruda (Podkarpackie, gm. Radomyśl Wielki)

570 000 PLN (7 703 zł/m2)

1
1
74 m2
2003
15877470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27570354 15877470 Na sprzedaż mieszkanie w Stalowej Woli!Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,90 m², położone na I piętrze przy ul. Poniatowskiego 19.Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz osobnego WC, co zapewnia wygodę i ko...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

320 000 PLN (6 809 zł/m2)

3
1
47 m2
1975