• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 706

15891016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27884696 15891016 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63 m2 z loggią. Mieszkanie jest wolne od zaraz. Nieruchomość znajduje się przy ul. Lubelskiej na os. Bella Dolina. Oferta na wyłączność - tylko w bi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

578 000 PLN (12 951 zł/m2)

2
1
44.63 m2
2022
15476745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19420250 15476745 EKONOMICZNY DOM DO WYKOŃCZENIA, 13KM OD MIASTA. Do sprzedania oferujemy dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 173 m2 w okolicach Racławówki, gmina Boguchwała. Działka wydzielona 11,83a pod budynkiem w drugiej linii zabudowy, o wymiarach: s...

Racławówka (Podkarpackie, gm. Boguchwała)

550 000 PLN (3 056 zł/m2)

5
2
180 m2
2010
14880949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimkówk a obiekt turystyczny jezioro 3883218 14880949 Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny w którym prowadzona jest działalność agroturystyczna LAZARÓWKA - niezwykle przestronna, komfortowa i prężnie działająca agroturystyka położna w sercu Beskidu Niskiego nad zalewem Klimkówka w powiecie gor...

Klimkówka, xx

2 749 000 PLN (6 873 zł/m2)

12
-
400 m2
-
15784674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25859157 15784674 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPiękne działki w uroczym zakątku gmina Bircza - las, łąka 0.61ha i 1.09ha.Województwo podkarpackie, powiat przemyski, gmina Bircza, miejscowość-obręb Żohatyn 0028. Numery działek 132 i 1205. Identyfikatory...

Bircza (Żohatyn) (Podkarpackie, gm. Bircza)

40 500 PLN (7 zł/m2)

-
-
6100 m2
-
15890462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27877449 15890462 Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,2 m², zlokalizowane na wysokim parterze w niskim, kameralnym bloku w centrum Głogowa Małopolskiego. Nieruchomość łączy w sobie wygodę mieszkania w bloku z atutami domu – prywatną przes...

Głogów Małopolski (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

685 000 PLN (10 787 zł/m2)

3
1
63.5 m2
1985
15890584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879707 15890584 SYNDYK MASY UPADŁOŚCI SPRZEDA Z WOLNEJ RĘKI NA WARUNKACH KONKURSU OFERTwchodzące w skład masy upadłości upadłej Jadwigi Bukowskiej prawo własności nieruchomości gruntowej położonej w Ropczycach, powiat ropczycko-sędziszowski, składającej się z działk...

Ropczyce (Podkarpackie, gm. Ropczyce)

75 000 PLN

-
-
1211 m2
-
15861690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210513 15861690 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,5 m², zlokalizowane w Stalowej Woli przy ul. Żwirki i Wigury 14, na podwyższonym parterze w 4-piętrowym bloku.Lokal składa się z:-przedpokoju,-łazienki,-osobnego WC,-kuchni,-dwóch pokoi.Istnieje możliwość połąc...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

294 000 PLN (7 737 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15858429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149389 15858429 Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 44,85 m², położone w budynku przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki 13.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku w spokojnej i zielonej części miasta. Bu...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

310 000 PLN (7 045 zł/m2)

2
1
44 m2
1949
15847388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26911644 15847388 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Krzeszów Dolny, Gmina Krzeszów, powiat Nisko, województwo Podkarpackie.Działka z przyznanymi warunkami zabudowy położona w spokojnej zielonej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie...

Krzeszów Dolny (Podkarpackie, gm. Krzeszów)

180 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
2738 m2
-
15763317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25422549 15763317 Wyjątkowy dom w Krawcach - elegancja, spokój i natura w jednym miejscu!Na sprzedaż przepiękny, w pełni wykończony dom o powierzchni użytkowej koło 180m², położony w malowniczej miejscowości Krawce, gmina Grębów.Nieruchomość usytuowana jest na dużej, ...

Krawce (Podkarpackie, gm. Grębów)

650 000 PLN (3 333 zł/m2)

6
2
195 m2
2021
15881313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27628180 15881313 Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie położone w Stalowej Woli przy ulicy Obrońców Pokoju 3. Lokal znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy.Jest to mieszkanie narożne z ekspozycją północ-południe, co zapewnia bardzo dobre doś...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

350 000 PLN (7 447 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15854215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27071835 15854215 Mieszkanie 3 pokoje 53,4 m² loggia, Stalowa Wola, CzarnieckiegoNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,4 m² zlokalizowane w Stalowej Woli przy ul. Czarnieckiego 22. Lokal znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Klatki schodowe w budynku zo...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

360 000 PLN (6 792 zł/m2)

3
1
53 m2
1980