• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 692

15065204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica przy rynku, Przemyśl 8677428 15065204 Kamienica bezpośrednio przy Rynku w Przemyślu - gotowa do wprowadzenia (tylko w naszym biurze) Można podzielić na 12 lokali mieszkalnych, 1 lokal użytkowy, piwnica użytkowa z projektem i zgodą na bezpośrednie zejście z chodnika (już wykonane przebici...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

1 950 000 PLN (1 958 zł/m2)

12
-
996 m2
-
15117333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PRZEDWOJENNE KAMIENICE przy Dworcu PKP 10223763 15117333 PRZEMYŚL, PRZEDWOJENNE KAMIENICE UL.PLAC LEGIONÓW, UL. SOWIŃSKIEGO(TYLKO W NASZYM BIURZE) (Poniżej wersja angielska i ukraińska)2 kamienice czynszowe II kondygnacyjne, z poddaszem nieużytkowym, podpiwniczone (sprzedaż łączna). Skomercjalizowane.Lokal...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

2 990 000 PLN (1 357 zł/m2)

12
-
2204 m2
-
15894892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27950424 15894892 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż kawalerkę z oddzielną kuchnią o powierzchni 38,21 m2. Nieruchomość usytuowana jest w niskim bloku przy ul. Okulickiego w Rzeszowie. Mieszkanie idealne na start lub pod inwestycję wynajmu z uw...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

419 000 PLN (10 966 zł/m2)

1
1
38.21 m2
1970
15875601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27526031 15875601 Masz dość miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Na sprzedaż działka w miejscowości Głuchów o łącznej powierzchni 4 848 m² (48,48 ar). Z tego ok. 1 300 m² (13 arów) przeznaczone jest pod zabudowę jednorodzinną – idealne mi...

Głuchów (Podkarpackie, gm. Łańcut)

280 000 PLN

-
-
4848 m2
-
15894698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948185 15894698 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na sprzedaż, usytuowane przy ul. Krakowskiej w niskim bloku. Ze względu na lokalizację, jest to świetne mieszkanie pod wynajem bądź dla Klienta poszukującego nier...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

615 000 PLN (9 872 zł/m2)

3
1
62.3 m2
1962
15893995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27922697 15893995 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Handlowej w Dynowie. Z uwagi na lokalizację jest to doskonała propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania inwestycyjnego, jak i dl...

Dynów (Podkarpackie, gm. Dynów)

260 000 PLN (4 319 zł/m2)

2
1
60.2 m2
1959
15830585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26675055 15830585 Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'' prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość oddana będzie w czerwcu tego roku. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady, obwodnicy a także...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

428 800 PLN (11 299 zł/m2)

2
1
37.95 m2
2026
15667064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23591186 15667064 Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'', prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady, obwodnicy a także zapewnia ciszę i s...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

594 700 PLN (10 601 zł/m2)

3
2
56.1 m2
2026
15894625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27946542 15894625 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie zlokalizowane w Nowej Sarzynie przy ul. Mikołaja Kopernika – idealne dla osób poszukujących funkcjonalnego lokalu z możliwością własnej aranżacji, jak również pod inwestycję.Oferta na wyłączno...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

239 000 PLN (4 877 zł/m2)

2
1
49.01 m2
1953
15894626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27946543 15894626 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje garaż murowany, położony przy ul. Leśnej w Nowej Sarzynie.Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. ZapraszamyCechy nieruchomości:- garaż murowany z 1985 roku- dach: blach- odrębna własność z księgą wieczys...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

25 000 PLN (1 289 zł/m2)

1
-
19.4 m2
1985
15872297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27489862 15872297 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po genaralnym remoncie znajdujące się przy ulicy Żwirki i Wigury na spokojnym i zielonym osielu Dąbrowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawd...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

690 000 PLN (11 397 zł/m2)

3
1
60.54 m2
1970
15888382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27811236 15888382 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia atrakcyjne mieszkanie położone w Nowej Sarzynie – idealne dla osób poszukujących harmonii pomiędzy spokojem codziennego życia a wygodnym dostępem do miejskich udogodnień.Oferta na wyłączność tylko w biu...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

249 000 PLN (4 990 zł/m2)

3
1
49.9 m2
1980