• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 706

15884387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27700157 15884387 Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 80 m², położony na 18 arowej działce w Makowiskach w gminie Nowy Żmigród. Nieruchomość z przeznaczeniem dla rodziny, która szuka ciszy i spokoju w otoczeniu zieleni. W skład nieruchomości wchodzą ...

Makowiska (Podkarpackie, gm. Nowy Żmigród)

379 000 PLN (4 738 zł/m2)

3
1
80 m2
1960
15871770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27475053 15871770 Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w cichej i spokojnej miejscowości Jasionów w gminie Haczów. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 80 m², usytuowana na płaskiej 23 arowej działce, stanowi idealną propozycję dla osób szukających miejsca d...

Jasionów (Podkarpackie, gm. Haczów)

249 000 PLN (3 113 zł/m2)

2
1
80 m2
1966
15876360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27536227 15876360 Oferuję na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni około 180 m², położony w Jaśle, na w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 11 arów. Dom zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności, idealny dla dużej rodziny lub osób ceni...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

1 399 000 PLN (7 772 zł/m2)

6
2
180 m2
2001
15871005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27451921 15871005 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 49 m², usytuowane na 3 piętrze blisko centrum Jasła. Mieszkanie jest przytulne i ciepłe, a dodatkowo wykończone zgodnie z nowoczesnymi standardami. W skład nieruchomości wchodzi przestronny salon...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

319 000 PLN (6 510 zł/m2)

2
1
49 m2
1980
15854215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27071835 15854215 Mieszkanie 3 pokoje 53,4 m² loggia, Stalowa Wola, CzarnieckiegoNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,4 m² zlokalizowane w Stalowej Woli przy ul. Czarnieckiego 22. Lokal znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Klatki schodowe w budynku zo...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

360 000 PLN (6 792 zł/m2)

3
1
53 m2
1980
15866401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320710 15866401 Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast miejskiego hałasu budzi Cię cisza i zapach lasu. Otwierasz okno, a za nim rozciąga się zieleń, która daje poczucie spokoju i prywatności. Kilka minut później możesz już być w centrum Stalowej Woli, ale wracając...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 249 000 PLN (13 725 zł/m2)

3
1
91 m2
2012
15792528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26020067 15792528 Oferuję na sprzedaż działkę budowalną o powierzchni ponad 47 arów, zlokalizowaną w spokojnej części Jedlicza. Działka w kształcie kwadratu o przybliżonych wymiarach 74 m x 62 m,  lekko pochyła, dająca możliwość ciekawej aranżacji terenu i budowy domu...

Jedlicze (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

279 000 PLN (59 zł/m2)

-
-
4730 m2
-
15694895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24094312 15694895 Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 180 m², położony w malowniczej Zmiennicy i posadowiony na 15 arowej, w pełni zagospodarowanej działce. To solidny, dwukondygnacyjny dom, wybudowany z pustaka w latach 90-tych, oferujący wy...

Zmiennica (Podkarpackie, gm. Brzozów)

525 000 PLN (2 917 zł/m2)

6
2
180 m2
1995
15435343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18477247 15435343 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni około 9 arów, zlokalizowaną w cichej i spokojnej dzielnicy Krosna. Nieruchomość gruntowa lekko nachylona, w kształcie kwadratu o przybliżonych wymiarach 32x27 metrów z IV klasą gruntu. Obecnie parce...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

159 000 PLN (179 zł/m2)

-
-
890 m2
-
15606587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22332137 15606587 Oferuję na sprzedaż dwukondygnacyjny budynek z przeznaczeniem między innymi na pensjonat, położony na działce o powierzchni 18 arów, zlokalizowany w Ustrzykach Dolnych. Nieruchomość ma łączną powierzchnię użytkową około 370 m² i składa się z parteru,...

Ustrzyki Dolne (Podkarpackie, gm. Ustrzyki Dolne)

499 000 PLN (1 352 zł/m2)

12
-
369 m2
2008
15792529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26020066 15792529 Oferuję na sprzedaż działkę budowalną o powierzchni ponad 23 arów, zlokalizowaną w spokojnej części Jedlicza. Działka w kształcie kwadratu o przybliżonych wymiarach 74 m x 31 m,  lekko pochyła, dająca możliwość ciekawej aranżacji terenu i budowy domu...

Jedlicze (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

139 000 PLN (59 zł/m2)

-
-
2350 m2
-
15778733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25756228 15778733 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 59 m², usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w Jaśle. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju. Do dyspozycji również balkon i piwnica o powier...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

339 000 PLN (5 746 zł/m2)

3
1
59 m2
1980