• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 697

15871662 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27472978 15871662 Są miejsca, które pozwalają naprawdę zwolnić.Gdzie poranek zaczyna się ciszą, a dzień toczy się własnym tempem.Ten dom został stworzony właśnie do takiego życia.Położony w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku w Baranowie Sandomierskim, w otoczeniu zieleni ...

Baranów Sandomierski (Podkarpackie, gm. Baranów Sandomierski)

8 000 PLN (42 zł/m2)

4
2
190 m2
2009
15720421 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24588857 15720421 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu funkcjonalnej powierzchni biurowej o powierzchni 79 m², zlokalizowanej przy ul. Podkarpackiej w Rzeszowie. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji z bezpośrednim wjazdem z g...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 990 PLN (38 zł/m2)

11
-
79 m2
-
15687950 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 23977112 15687950 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący, który położony jest w miejscowości Zagórz przy ul. Klasztornej nieopodal Leska. Nieruchomość została wybudowana według projektu Jelonek 2 w 2021. Działka 3100m2 - 31 ar, powierzchnia całkowita 2...

Zagórz (Podkarpackie, gm. Zagórz)

4 500 PLN (22 zł/m2)

6
-
205 m2
2021
15673870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23718611 15673870 DZIAŁKA BUDOWLANA 6.77a W JASIONCE POD BUDOWNICTWO, PEŁNE MEDIA.Do sprzedania działka budowlana 6.77a w miejscowości Jasionka, gmina Trzebownisko, pow. rzeszowski. Działka płaska o wymiarach: 23.5m x 27m, zlokalizowana w ścisłej zabudowie, posiada me...

Jasionka (Podkarpackie, gm. Trzebownisko)

185 000 PLN

-
-
677 m2
-
15758208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25315085 15758208 OFERTA ŁADNYCH, WIDOKOWYCH DZIAŁEK 21.5a, BLISKO LASU W MIEJSCOWOŚCI MAŁA KOŁO ROPCZYC.Do zaoferowania posiadamy 5 działek budowlanych o powierzchni 21.5a i jedną działkę 22.5a w miejscowości Mała, gmina Ropczyce, powiat ropczycko-sędziszowski.Działk...

Mała (Podkarpackie, gm. Ropczyce)

125 059 PLN

-
-
2151 m2
-
15896696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27986045 15896696 Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną położoną w Głogowie Małopolskim przy ul. Aleja Niepodległości, w województwie podkarpackim, w powiecie rzeszowskim, w gminie Głogów Małopolski.Prezentowana nieruchomość to działka w kształcie pr...

Rogoźnica (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

260 000 PLN

-
-
986 m2
-
14945453 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 5332430 14945453 Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i nowoczesne mieszkanie na wynajem zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Witolda. Wyjątkowa lokalizacja jest wprost idealna ponieważ bez problemu możemy dotrzeć w dowolnie wybrane przez siebi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 300 PLN (55 zł/m2)

2
1
42.1 m2
2021
15469633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19266050 15469633 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Jaworniku Polskim - miasto w Polsce położone w województwie podkarpackim, w powiecie przeworskim, siedziba miejsko-wiejskiej gminy Jawornik Polski To właśnie tutaj wśród otaczają...

Jawornik Polski (Podkarpackie, gm. Jawornik Polski)

175 000 PLN (2 007 zł/m2)

3
-
87.2 m2
1940
15868311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27378285 15868311 Oferujemy do sprzedaży piękną działkę o powierzchni 90 a zlokalizowaną, w dynamicznie rozwijającej się części Rzeszowa przy ul. Senatorskiej. To idealne miejsce dla osób poszukujących nieruchomości pod inwestycję.Lokalizacja: Rzeszów - Budziwój, ul. ...

Rzeszów (Budziwój) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

949 000 PLN

-
-
9000 m2
-
15840050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764924 15840050 English version below Prezentujemy na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość - dom gościnny w sercu Bieszczad-stanowiący gotowy, dobrze prosperujący biznes! Dom o powierzchni użytkowej 352,2m², generujący 2...

Czarna (Podkarpackie, gm. Czarna)

1 599 999 PLN (3 426 zł/m2)

9
9
467 m2
1995
15824589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633237 15824589 Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w Krośnie na osiedlu Guzikówka, na 4 piętrze w bloku. Lokal o powierzchni 48,5 m², do remontu, co daje świetną okazję do aranżacji wnętrza dokładnie według własnych potrzeb.Mieszkanie składa się z ...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

249 000 PLN (5 188 zł/m2)

2
1
48 m2
1983
15850542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998584 15850542 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA o przetargach na sprzedaż nieruchomości Wójt Gminy Krasne Ogłasza piąte przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomo...

Krasne (Podkarpackie, gm. Adamówka)

187 200 PLN (211 zł/m2)

-
-
888 m2
-