• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 688

15849143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26960388 15849143 Jeżeli planują Państwo zakup działki pod budowę wymarzonego domu, to zapraszamy do zapoznania się z niniejszym ogłoszeniem.Prezentowana działka o numerze ewidencyjnym 19324 o powierzchni 14,39 arów znajduje się w Borku Wielkim przy ulicy Mahoniowej, ...

Borek Wielki (Podkarpackie, gm. Sędziszów Małopolski)

195 000 PLN

-
-
1439 m2
-
15886712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27765685 15886712 Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie na osiedlu Baranówka. Dom o powierzchni użytkowej ok.150m2 (bez powierzchni garażu) posadowiony na działce 3,18ar, dom z 1994roku. Na parterze kuchnia z jadalnią, salon z kominkiem oraz łazienka. N...

Rzeszów (Baranówka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

860 000 PLN (5 733 zł/m2)

11
-
150 m2
1994
15823982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641870 15823982 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie po remoncie - doprowadzone do stanu deweloperskiego, usytuowane przy ul. Władysława Broniewskiego w Rzeszowie. Ze względu na lokalizację, jest to świetne mieszkanie pod wynajem bą...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

369 000 PLN (8 630 zł/m2)

2
1
42.76 m2
1965
15815875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny apartament na 21 piętrze z piękną panoramą 26568559 15815875 Prezentujemy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 124,45 m2 . Nieruchomość położona w nowoczesnym w apartamentowcu Capital Tower na 21 piętrze. Mieszkanie z pięknym widokiem od strony południowo-zachodn...

Rzeszów (Nowe Miasto), ul. Podwisłocze

1 860 000 PLN (14 880 zł/m2)

4
2
125 m2
-
15600270 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Hala prpdukcyjno-magazynowa 22191586 15600270 Prezentujemy do wynajmu halę produkcyjno- magazynową o powierzchni 1250m2 . Hala położona jest przy drodze krajowej Łańcuta. W hali wydzielona jest część biurowa - 2 pomieszczenia oraz łazienka z WC. Hala o wysokości 6.5m ze świetlikami ...

Łańcut, Łańcut

31 250 PLN (25 zł/m2)

2
-
1250 m2
-
15601181 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokale usługowo-handlowe 200 m2, parkingna 10 samochodów 22210926 15601181 OFERTA BEZ PROWIZJI Prezentujemy do wynajmu atrakcyjne lokale użytkowe o powierzchni 100 m2.Lokale położone na osiedlu Pobitno .Nieruchomość po generalnym remoncie ze wszystkimi mediami oraz parkingiem na około 10 samochodów. Nieruchomość p...

Rzeszów (Pobitno), ul. Konfederatów Barskich

6 500 PLN (33 zł/m2)

6
-
200 m2
-
15795551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka widokowa z warunkami zabudowy 26098837 15795551 Prezentujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę widokową położoną w Tyczynie w rejonie ul Asnyka. Działka o powierzchni 11.70 a położona bezpośrednio przy lesie w trzecim pasie zabudowy od drogi gminnej. Działka w kształcie prostokąta ...

Tyczyn, ul. Asnyka

247 000 PLN (211 zł/m2)

-
-
1170 m2
-
15832042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w I pasie zabudowy Malawa Magdalenka 26783373 15832042 Prezentujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 54 a. Nieruchomość położona w pierwszym pasie zabudowy na wprost punktu widokowego w Malawie Magdalence. Działka nr 2951 obręb 002 bezpośrednio przylega do drogi asfaltowej gminnej.&am...

Malawa, Malawa

1 200 000 PLN (222 zł/m2)

-
-
5400 m2
-
15800181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z garażem i dużym ogrodem 26207613 15800181 Prezentujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow 120 m2 z garażem w bryle budynku. Nieruchomość położona na wzniesieniu na osiedlu Słocina na17 sto arowej ogrodzonej działce. Dom w otoczeniu dużych drzew iglastych ,nasadzeń krzewów kwitnąc...

Rzeszów (Słocina), ul. ks. Adama Podgórskiego

1 690 000 PLN (14 083 zł/m2)

5
2
120 m2
-
15871324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesna, narożna umeblowana szeregwka od zaraz 27464998 15871324 ✨ Nowoczesna narożna szeregówka – gotowa do zamieszkania od zaraz! ✨Szukasz komfortowego domu, do którego możesz wprowadzić się bez żadnych dodatkowych nakładów? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania!Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną narożną szere...

Rzeszów (Wilkowyja), ul. Lwowska

1 180 000 PLN (10 727 zł/m2)

5
2
110 m2
2020
15871347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem, 2 miejsca postojowe 27465839 15871347 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ 0% PROWIZJI MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM I 2 MIEJSCAMI POSTOJOWYMI Szukasz własnego mieszkania z ogródkiem, bez czynszu i w spokojnej okolicy?Ta oferta to idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i świetnej lokalizacji!Na sprzed...

Rzeszów (Biała), ul. Czesława Miłosza

498 000 PLN (11 581 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15618739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala produkcyjna, ogrzewana z oknami , socjal 22571707 15618739 Prezentujemy do sprzedaży halę o powierzchni 525m2 położoną w Głogowie Małopolskim na działce o powierzchni 30 a Nieruchomość z dojazdem z drogi asfaltowej z dostępem do autostrady A4 oraz drogi serwisowej lub dojazd z drogi gminnej łącząc...

Głogów Małopolski, Głogów Małopolski

1 200 000 PLN (2 286 zł/m2)

6
-
525 m2
-