• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 697

15864410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27267276 15864410 Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 53,89 m², położone w Stalowej Woli przy ul. Energetyków 9.Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z cegły z lat 50., co zapewnia trwałość konstrukcji, dobrą iz...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

399 000 PLN (7 528 zł/m2)

2
1
53 m2
1950
15847388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26911644 15847388 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Krzeszów Dolny, Gmina Krzeszów, powiat Nisko, województwo Podkarpackie.Działka z przyznanymi warunkami zabudowy położona w spokojnej zielonej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie...

Krzeszów Dolny (Podkarpackie, gm. Krzeszów)

180 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
2738 m2
-
15828993 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26633346 15828993 DO WYNAJĘCIA NOWOCZESNY LOKAL USŁUGOWY Stalowa Wola, ul. Poniatowskiego 30CNowy budynek oddany do użytkowania w styczniu 2025 r. prywatny, ogrodzony teren duży parkingDo wynajęcia nowoczesny lokal usługowy w estetycznym, nowym budynku na prywatnej...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

2 500 PLN (119 zł/m2)

11
1
21 m2
2025
15827793 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26633321 15827793 DO WYNAJĘCIA ULTRANOWOCZESNY LOKAL UŻYTKOWY - 100 m²Stalowa Wola, ul. Poniatowskiego 30BNowy budynek oddany do użytkowania w styczniu 2026 prywatny parkingDo wynajęcia nowoczesny, nigdy wcześniej nieużytkowany lokal użytkowy o powierzchni 100 m², ...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

9 900 PLN (99 zł/m2)

3
-
100 m2
2026
15808279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26384179 15808279 Mieszkanie z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta.Stalowa Wola, ul. Jana Pawła II 28Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,64 m², usytuowane na 10. piętrze w zadbanym wieżowcu po termomodernizacji. Położenie na wysokim piętrze zapewnia niepowtarza...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

330 000 PLN (6 226 zł/m2)

2
1
53 m2
1985
15680693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23831234 15680693 ASCANA PARK II Apartament 13B  4 pokoje I 1. piętro + ogródekSzukałaś miejsca, które daje więcej niż tylko cztery ściany?Ten apartament ma wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia: przestrzeń, prywatność, nowoczesne rozwiązania i niskie koszty u...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

399 000 PLN (6 763 zł/m2)

4
1
59 m2
-
15829596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633366 15829596 Dom w sercu natury cisza, las i prywatność, Ruda, gmina BojanówSzukasz miejsca, w którym naprawdę można zwolnić tempo, usłyszeć ciszę i poczuć zapach lasu, a jednocześnie nie rezygnować z wygody codziennego życia? Ten dom jest właśnie dla Ciebie.W m...

Ruda (Podkarpackie, gm. Radomyśl Wielki)

570 000 PLN (7 703 zł/m2)

1
1
74 m2
2003
15828994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633351 15828994 Nisko Komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy gotowe do zamieszkania Marzysz o miejscu, w którym po pracy naprawdę odpoczywasz? Cisza, zieleń i sąsiedztwo lasu, a jednocześnie sprawny dojazd tu to się po prostu spina. CENA: 352 999 zł...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

352 999 PLN (5 883 zł/m2)

3
1
60 m2
1970
15740528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24953612 15740528 Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m², położony w spokojnej, zielonej okolicy w bliskiej odległości od centrum Jasła. Nieruchomość usytuowana jest na płaskiej, ogrodzonej działce o powierzchni 3,5 ara, z wygodnym dojazdem bezpośrednio z drogi asfa...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

399 000 PLN (3 325 zł/m2)

5
1
120 m2
1980
15672794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23696121 15672794 Na sprzedaż Pawilon handlowo-usługowy Centrum Stalowej Woli 199,94 m² Lokalizacja: ul. Okulickiego Popiełuszki, Stalowa Wola Cena ofertowa: 950 000 zł Cena do negocjacjiNa sprzedaż atrakcyjny, w pełni podpiwniczony pawilon handlowo-usługowy o pow...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

950 000 PLN (4 774 zł/m2)

1
-
199 m2
2001
15670174 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 23632696 15670174 Na wynajem oferujemy całe I piętro domu o łącznej powierzchni ok. 156 m² idealne dla firm poszukujących komfortowego zakwaterowania dla pracowników. Metraż części domu pod wynajem to ok. 80 m2. Lokalizacja: Pilchów spokojna okolica, szybki dojazd d...

Pilchów (Podkarpackie, gm. Zaleszany)

3 100 PLN (20 zł/m2)

4
1
156 m2
2024
15629468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22828892 15629468 Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2600 m², położoną w malowniczej okolicy - Majdan Zbydniowski, gmina Zaleszany. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 20x130 m, co zapewnia optymalne warunki dla projektowania i b...

Majdan Zbydniowski (Podkarpackie, gm. Zaleszany)

175 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
2600 m2
-