• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 141

15741923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24981729 15741923 Bank Pekao S.A. oferuje do sprzedaży nieruchomość położoną w centrum Stalowej Woli przy ul. Wolności 17Popiełuszki 9, stanowiącą udział 21443314 w działce nr 848 o powierzchni 1.342 m2, oddanej w użytkowanie wieczyste, zabudowanej budynkiem biurowym ...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

2 200 000 PLN (1 065 zł/m2)

1
-
2065.59 m2
-
15841617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26792485 15841617 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży budynku handlowo-usługowego położonego w samym sercu miasteczka flisackiego Ulanów przy ulicy Rynek. To lokalizacja, która gwarantuje stały ruch pieszych i samochodów, doskonałą wi...

Ulanów (Podkarpackie, gm. Ulanów)

560 000 PLN (4 628 zł/m2)

1
1
121 m2
1890
14880949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimkówk a obiekt turystyczny jezioro 3883218 14880949 Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny w którym prowadzona jest działalność agroturystyczna LAZARÓWKA - niezwykle przestronna, komfortowa i prężnie działająca agroturystyka położna w sercu Beskidu Niskiego nad zalewem Klimkówka w powiecie gor...

Klimkówka, xx

2 749 000 PLN (6 873 zł/m2)

12
-
400 m2
-
15584841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21874571 15584841 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż oferujemy nowo wybudowany, wielofunkcyjny obiekt handlowo-usługowy, stanowiący doskonałą okazję inwestycyjną dla funduszy, deweloperów oraz przedsiębiorców. Nieruchomość o powierzchni 576 m², z wynaję...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

2 150 000 PLN (3 707 zł/m2)

7
-
580 m2
-
15637136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22980043 15637136 Biuro Nieruchomości Metrohouse przedstawia Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Tarnobrzegu.W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 1522 m². Częścią składową gruntu jest wolnostojący budynek oświatowy o...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

2 900 000 PLN (1 990 zł/m2)

11
-
1457 m2
-
15770685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25560452 15770685 Lokal usługowy 344 m² Stalowa Wola, ul. Jana Pawła II 25Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 344 m² (wymiary 26 m x 13 m) zlokalizowany przy jednej z głównych ulic Stalowej Woli ul. Jana Pawła II 25.Lokal znajduje się w dużym budynku...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 190 000 PLN (3 459 zł/m2)

11
-
344 m2
1985
15672794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23696121 15672794 Na sprzedaż Pawilon handlowo-usługowy Centrum Stalowej Woli 199,94 m² Lokalizacja: ul. Okulickiego Popiełuszki, Stalowa Wola Cena ofertowa: 950 000 zł Cena do negocjacjiNa sprzedaż atrakcyjny, w pełni podpiwniczony pawilon handlowo-usługowy o pow...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

950 000 PLN (4 774 zł/m2)

1
-
199 m2
2001
15692312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24040603 15692312 Na sprzedaż: z założenia obiekt magazynowo-przemysłowy, lecz tak naprawdę działka o olbrzymim potencjale ! Antoniów, gm. Radomyśl nad SanemPowierzchnia działki: 1,0300 haPowierzchnia zabudowy: 1 285 m²Cena: 560 000 zł (do negocjacji)*Możliwość wynajm...

Antoniów (Podkarpackie, gm. Radomyśl nad Sanem)

560 000 PLN (316 zł/m2)

11
-
1773 m2
1970
15861417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27206551 15861417 Oferujemy na sprzedaż budynek usługowo-handlowy o powierzchni 163 m², położony w ścisłym centrum miasta. Świetna lokalizacja z dużym ruchem pieszym i samochodowym sprawia, że to idealne miejsce na biznes lub inwestycję. Nieruchomość składa się z 6 lo...

Lubaczów (Podkarpackie, gm. Lubaczów)

548 000 PLN (3 362 zł/m2)

11
-
163 m2
1970
15648584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23271896 15648584 Na sprzedaż: Budynek magazynowy – mroźnia Stalowa Wola, ul. Starowiejska 6Cena: 1 700 000 złDobra lokalizacja Gotowy do użytkowania Po gruntownym remoncie Bez zastrzeżeń technicznychNa sprzedaż budynek magazynowy z funkcją mroźni chłodni o powie...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 700 000 PLN (1 627 zł/m2)

11
-
1045 m2
2015
15887384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27782741 15887384 Wyciąg z ogłoszenia o przetarguPREZYDENT MIASTA PRZEMYŚLAogłasza kolejny przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność Gminy Miejskiej Przemyśl,położonej przy ul. Rzecznej 6 w Przemyślu.1. Działka nr 1393...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

230 000 PLN (2 156 zł/m2)

1
-
106.68 m2
-
15667074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24877706 15667074 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do sprzedaży lokal z klimatyzacją o łącznej powierzchni 205m2 znajdujący się w rejonie osiedla Pobitno w Rzeszowie. Lokal nadaje się na: działalność biurową, studio fotograficzne, działalność reklamową, ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 000 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
200 m2
1930