• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 142

14880949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimkówk a obiekt turystyczny jezioro 3883218 14880949 Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny w którym prowadzona jest działalność agroturystyczna LAZARÓWKA - niezwykle przestronna, komfortowa i prężnie działająca agroturystyka położna w sercu Beskidu Niskiego nad zalewem Klimkówka w powiecie gor...

Klimkówka, xx

2 749 000 PLN (6 873 zł/m2)

12
-
400 m2
-
13712565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3962 13712565 Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu użytkowego o powierzchni ogólnej 490,91m2 (określonej na podstawie zaświadczenia z Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej).Lokal znajduje się na 1 piętrze budynku pawilonu handlowego o...

Sanok (Podkarpackie, gm. Sanok)

460 000 PLN (939 zł/m2)

11
-
490 m2
-
14413486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3969 14413486 Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu wraz z własnością budynku stanowiącego odrębny od gruntu przedmiot własności. Działka o powierzchni 2 419 m2 o numerze ewidencyjnym 21575, obręb nr 0012 Tarnobrzeg, oznaczona symbolem Bi...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

3 065 000 PLN (1 511 zł/m2)

11
-
2029 m2
1993
15672794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23696121 15672794 Na sprzedaż Pawilon handlowo-usługowy Centrum Stalowej Woli 199,94 m² Lokalizacja: ul. Okulickiego Popiełuszki, Stalowa Wola Cena ofertowa: 950 000 zł Cena do negocjacjiNa sprzedaż atrakcyjny, w pełni podpiwniczony pawilon handlowo-usługowy o pow...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

950 000 PLN (4 774 zł/m2)

1
-
199 m2
2001
15692312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24040603 15692312 Na sprzedaż: z założenia obiekt magazynowo-przemysłowy, lecz tak naprawdę działka o olbrzymim potencjale ! Antoniów, gm. Radomyśl nad SanemPowierzchnia działki: 1,0300 haPowierzchnia zabudowy: 1 285 m²Cena: 560 000 zł (do negocjacji)*Możliwość wynajm...

Antoniów (Podkarpackie, gm. Radomyśl nad Sanem)

560 000 PLN (316 zł/m2)

11
-
1773 m2
1970
15648584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23271896 15648584 Na sprzedaż: Budynek magazynowy – mroźnia Stalowa Wola, ul. Starowiejska 6Cena: 1 700 000 złDobra lokalizacja Gotowy do użytkowania Po gruntownym remoncie Bez zastrzeżeń technicznychNa sprzedaż budynek magazynowy z funkcją mroźni chłodni o powie...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 700 000 PLN (1 627 zł/m2)

11
-
1045 m2
2015
15893624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27915142 15893624 Wyciąg z ogłoszenia o przetargu Prezydent Miasta Przemyślaogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej,stanowiącej własność Gminy Miejskiej Przemyśl, położonej przy ul. Zofii Chrzanowskiej 17w Przemyślu. 1. Oznaczenie n...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

400 000 PLN (1 674 zł/m2)

1
-
239 m2
-
15841617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26792485 15841617 Perełka inwestycyjna w sercu Ulanowa budynek przy RynkuNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość handlowo-usługowa położona w samym centrum Ulanowa klimatycznego miasteczka flisackiego, znanego z historii, tradycji i położenia w widłach Sanu i Tanwi.To mi...

Ulanów (Podkarpackie, gm. Ulanów)

560 000 PLN (4 628 zł/m2)

1
1
121 m2
1890
15741923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24981729 15741923 Bank Pekao S.A. oferuje do sprzedaży nieruchomość położoną w centrum Stalowej Woli przy ul. Wolności 17Popiełuszki 9, stanowiącą udział 21443314 w działce nr 848 o powierzchni 1.342 m2, oddanej w użytkowanie wieczyste, zabudowanej budynkiem biurowym ...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

2 200 000 PLN (1 065 zł/m2)

1
-
2065.59 m2
-
15584841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21874571 15584841 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż oferujemy nowo wybudowany, wielofunkcyjny obiekt handlowo-usługowy, stanowiący doskonałą okazję inwestycyjną dla funduszy, deweloperów oraz przedsiębiorców. Nieruchomość o powierzchni 576 m², z wynaję...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

2 150 000 PLN (3 707 zł/m2)

7
-
580 m2
-
15637136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22980043 15637136 Biuro Nieruchomości Metrohouse przedstawia Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Tarnobrzegu.W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 1522 m². Częścią składową gruntu jest wolnostojący budynek oświatowy o...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

2 900 000 PLN (1 990 zł/m2)

11
-
1457 m2
-
15770685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25560452 15770685 Lokal usługowy 344 m² Stalowa Wola, ul. Jana Pawła II 25Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 344 m² (wymiary 26 m x 13 m) zlokalizowany przy jednej z głównych ulic Stalowej Woli ul. Jana Pawła II 25.Lokal znajduje się w dużym budynku...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 190 000 PLN (3 459 zł/m2)

11
-
344 m2
1985