• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 401

15763317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25422549 15763317 Wyjątkowy dom w Krawcach - elegancja, spokój i natura w jednym miejscu!Na sprzedaż przepiękny, w pełni wykończony dom o powierzchni użytkowej koło 180m², położony w malowniczej miejscowości Krawce, gmina Grębów.Nieruchomość usytuowana jest na dużej, ...

Krawce (Podkarpackie, gm. Grębów)

650 000 PLN (3 333 zł/m2)

6
2
195 m2
2021
15885058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27716123 15885058 Dom na sprzedaż stan surowy zamknięty Nisko (Podwolina), ul. SłonecznaNa sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji Podwolina, ul. Słoneczna (Nisko),                       w bezpośrednim są...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

600 000 PLN (3 077 zł/m2)

7
1
195 m2
2008
15890187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27874136 15890187 Szukasz przestrzeni, która łączy spokój z szybkim dostępem do centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy solidny, rodzinny dom o powierzchni 382 m2, położony na widokowej działce, z której rozpościera się zachwycająca panorama miasta.Nie...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

1 699 000 PLN (4 448 zł/m2)

12
3
382 m2
2003
15886961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772680 15886961 Na sprzedaż dom w Libuszy – 106 m², działka 1200 m² – 199 900 złOferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m².Podstawowe informacje:Powierzchnia do...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

199 900 PLN (1 886 zł/m2)

4
-
106 m2
1940
15886962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772681 15886962 Na sprzedaż dom w Libuszy – 106 m², działka 1200 m² – 199 900 złOferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m².Podstawowe informacje:Powierzchnia do...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

199 900 PLN (1 886 zł/m2)

4
-
106 m2
1940
15775066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25662760 15775066 W sercu Krosna, na działce o powierzchni około 9 arów, znajduje się wyjątkowy, dwukondygnacyjny dom, który łączy klasyczny urok z nowoczesnymi udogodnieniami. Zbudowany z cegły i pustaka, charakteryzuje się solidną konstrukcją, a elewacja została oci...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

699 000 PLN (3 799 zł/m2)

5
-
184 m2
1965
15871770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27475053 15871770 Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w cichej i spokojnej miejscowości Jasionów w gminie Haczów. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 80 m², usytuowana na płaskiej 23 arowej działce, stanowi idealną propozycję dla osób szukających miejsca d...

Jasionów (Podkarpackie, gm. Haczów)

249 000 PLN (3 113 zł/m2)

2
1
80 m2
1966
15476745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19420250 15476745 EKONOMICZNY DOM DO WYKOŃCZENIA, 13KM OD MIASTA. Do sprzedania oferujemy dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 173 m2 w okolicach Racławówki, gmina Boguchwała. Działka wydzielona 11,83a pod budynkiem w drugiej linii zabudowy, o wymiarach: s...

Racławówka (Podkarpackie, gm. Boguchwała)

580 000 PLN (3 222 zł/m2)

5
2
180 m2
2010
15802452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26266881 15802452 Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość będącą Centrum Bankietowym ROYAL-PALACE w Sanoku.W skład obiektu wchodzą:- główna sala bankietowa wraz z dwoma zimowymi ogrodami,- hotel posiada 26 miejsc noclegowych w apartamentach 2, 3 oraz 4 osobowych,- ...

Sanok (Podkarpackie, gm. Sanok)

2 990 000 PLN (4 074 zł/m2)

12
16
734 m2
2018
15889792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27861623 15889792 Jarosław, ul. Chłopickiego 11, bliźniak na sprzedaż. Dom o powierzchni całkowitej niemal 170 m2, podpiwniczony z garażem. Działka niemal 6 arów. Część mieszkalną tworzą parter z salonem, odrębna kuchnia z oknem, wc oraz komunikacja. Piętro to trzy po...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

499 000 PLN (2 970 zł/m2)

4
1
168 m2
1975
15735341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25082454 15735341 Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym o powierzchni całkowitej 160 m² (powierzchnia użytkowa 153 m²) zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy Pilzna.Nieruchomość:* powierzchnia domu: 160 m² (użytkowa 153 m²),* 7 funkcj...

Pilzno (Podkarpackie, gm. Pilzno)

340 000 PLN (2 125 zł/m2)

7
2
160 m2
2023
15424975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18266662 15424975 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDom z charakterem na 36 ar otoczonych lasem sosnowym — 12 minut od Leżajska, 30 minut od Rzeszowa trasą S19. Sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji 36 arów własnego terenu, z trzech stron osłonięte starodrzewem sosn...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

749 000 PLN (3 672 zł/m2)

4
-
204 m2
-