• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

na sprzedaż Podkarpackie Rzeszów

Znalezionych ofert: 252

15816125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowa, nowoczesna narożna szeregówka, 2 mp, ogród 26568680 15816125 Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży atrakcyjną narożną szeregówkę. Jeśli chcesz zamieszkać od razu to ta oferta jest właśnie dla ciebie Nieruchomość położona na kameralnym zamkniętym osiedlu przy ul Lwowskiej w Rzeszowie. Szeregówka nowoczesn...

Rzeszów (Wilkowyja), ul. Lwowska

1 180 000 PLN (10 727 zł/m2)

5
2
110 m2
2020
15815612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z pięknym widokiem oraz dużym tarasem 26568248 15815612 Prezentujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 112m2 z dużym tarasem. Mieszkanie z pięknym widokiem położone w Rzeszowie przy ul Twardowskiego na nowoczesnym osiedlu. Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze niskie...

Rzeszów (Mieszka I), ul. Jana Twardowskiego

1 180 000 PLN (10 536 zł/m2)

4
2
112 m2
-
15796303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka dla Inwestora ( WZ 8 bud mieszkalnych w zab bliżniaczej) 26116000 15796303 Prezentujemy do sprzedaży działkę o pow około 22,37 a położoną w Rzeszowie przy ul Karola Wojtyły. Działka w kształcie prostokąta położona na terenie płaskim wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy na 8 bu...

Rzeszów (Biała), ul. kard. Karola Wojtyły

783 000 PLN (350 zł/m2)

-
-
2237 m2
-
15795550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Narożna szeregówka- super lokalizacja 26098828 15795550 Oferta na wyłączność. Prezentujemy do sprzedaży przestronną narożną szeregówkę położoną w Rzeszowie w rejonie ul Sikorskiego. Nieruchomość o powierzchni 180 m2 położona na 3.5 arowej działce. Szeregówka z podjazdem oraz garażem i pomieszczeniem go...

Rzeszów (Drabinianka), al. gen. Władysława Sikorskiego

1 390 000 PLN (7 722 zł/m2)

6
3
180 m2
-
15871324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesna, narożna umeblowana szeregwka od zaraz 27464998 15871324 ✨ Nowoczesna narożna szeregówka – gotowa do zamieszkania od zaraz! ✨Szukasz komfortowego domu, do którego możesz wprowadzić się bez żadnych dodatkowych nakładów? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania!Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną narożną szere...

Rzeszów (Wilkowyja), ul. Lwowska

1 180 000 PLN (10 727 zł/m2)

5
2
110 m2
2020
15871347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem, 2 miejsca postojowe 27465839 15871347 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ 0% PROWIZJI MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM I 2 MIEJSCAMI POSTOJOWYMI Szukasz własnego mieszkania z ogródkiem, bez czynszu i w spokojnej okolicy?Ta oferta to idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i świetnej lokalizacji!Na sprzed...

Rzeszów (Biała), ul. Czesława Miłosza

498 000 PLN (11 581 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15800181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z garażem i dużym ogrodem 26207613 15800181 Prezentujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow 120 m2 z garażem w bryle budynku. Nieruchomość położona na wzniesieniu na osiedlu Słocina na17 sto arowej ogrodzonej działce. Dom w otoczeniu dużych drzew iglastych ,nasadzeń krzewów kwitnąc...

Rzeszów (Słocina), ul. ks. Adama Podgórskiego

1 690 000 PLN (14 083 zł/m2)

5
2
120 m2
-
15867853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27352864 15867853 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje garaż murowany, położony przy ul. Langiewicza w Rzeszowie. Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. Zapraszamy Cechy nieruchomości: - garaż murowany - dach: papa - indywidualny licznik prądu, oświetlenie...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

105 000 PLN (6 863 zł/m2)

1
-
15.3 m2
2004
15719263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24563981 15719263 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje jasne, trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Mieszkanie znajduje się przy ul. Baligrodzkiej na os. Projektant. Cechy nieruchomości:- mieszkanie o powierzchni 58,20 m2 oraz balkon 4,70 m2- w skład miesz...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

520 000 PLN (8 935 zł/m2)

3
1
58.2 m2
2013
15885913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27743751 15885913 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej. Mieszkanie będzie w pełni gotowe na przełomie czerwcali...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

826 400 PLN (11 697 zł/m2)

4
2
70.65 m2
2026
15885911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27743656 15885911 Jeśli marzysz o swoim własnym mieszkaniu, gdzie po ciężkim dniu pracy, czy nauki odnajdziesz ciszę i spokój lub szukasz mieszkania pod inwestycję z dobrą infrastrukturą, to dobrze trafiłeś!Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

799 000 PLN (11 767 zł/m2)

3
1
67.9 m2
2011
15854098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27070336 15854098 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie z czterema niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią oraz balkonem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. płk. Iranka-Osmeckiego. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

620 000 PLN (8 345 zł/m2)

4
1
74.3 m2
1985