• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

na sprzedaż Podkarpackie Sietesz

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sietesz

Znaleźliśmy 1,498 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Podkarpackie

15877239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27563499 15877239 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie w okolicy ulic Dąbrowskiego i Dominikańskiej w Rzeszowie. Nieruchomość stanowi doskonałą pr...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

510 000 PLN (9 951 zł/m2)

2
1
51.25 m2
1955
15886962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772681 15886962 Na sprzedaż dom w Libuszy – 106 m², działka 1200 m² – 199 900 złOferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m².Podstawowe informacje:Powierzchnia do...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

199 900 PLN (1 886 zł/m2)

4
-
106 m2
1940
15867110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27335379 15867110 Na sprzedaż mieszkanie  o powierzchni 39,38 m² w centrum miasta Stalowej Woli przy ul. Popiełuszki 5 !Mieszkanie jest w pełni wyposażone, dedykowane zarówno dla osób szukających własnego lokum, jak i inwestorów pod wynajem.Lokalizacja:Na sprzedaż jas...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

345 000 PLN (8 846 zł/m2)

2
1
39 m2
1964
15856643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27097512 15856643 Przestronny dom jednorodzinny w Ulanowie ul. SikorskiegoTo miejsce łączy spokój natury z wygodą życia w niewielkim mieście. Jeśli szukasz domu z potencjałem, który urządzisz po swojemu ta oferta jest dla Ciebie.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość po...

Ulanów (Podkarpackie, gm. Ulanów)

670 000 PLN (5 929 zł/m2)

4
1
113 m2
1990
15871893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27479736 15871893 DZIAŁKA BUDOWLANA W BRATKOWICACH Z WARUNKAMI ZABUDOWY, ŚCISŁA ZABUDOWA, PEŁNE MEDIA.Do sprzedania posiadamy działkę budowlaną o powierzchni 23a w miejscowości Bratkowice, gmina Świlcza, powiat rzeszowski.Działka o wymiarach 19m x 124m posiada wydane ...

Bratkowice (Podkarpackie, gm. Świlcza)

230 000 PLN

-
-
2300 m2
-
15869679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27407155 15869679 Na sprzedaż przytulne mieszkanie w świetnej lokalizacji Stalowa Wola, ul. PopiełuszkiNa sprzedaż własnościowe mieszkanie z księgą wieczystą o powierzchni 47,5 m², położone na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku przy ul. Popiełuszki 3 w Stal...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

335 000 PLN (7 128 zł/m2)

2
1
47 m2
1956
15861417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27206551 15861417 Oferujemy na sprzedaż budynek usługowo-handlowy o powierzchni 163 m², położony w ścisłym centrum miasta. Świetna lokalizacja z dużym ruchem pieszym i samochodowym sprawia, że to idealne miejsce na biznes lub inwestycję. Nieruchomość składa się z 6 lo...

Lubaczów (Podkarpackie, gm. Lubaczów)

548 000 PLN (3 362 zł/m2)

11
-
163 m2
1970
15629465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22828893 15629465 Atrakcyjna działka rolna w Majdanie Zbydniowskim – Idealna Inwestycja za jedyne 58 000 zł!Prezentujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 26 arów, zlokalizowaną w malowniczym Majdanie Zbydniowskim. Działka o wymiarach 128x20 m oferuje przestronn...

Majdan Zbydniowski (Podkarpackie, gm. Zaleszany)

58 000 PLN (22 zł/m2)

-
-
2600 m2
-
15887596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27787685 15887596 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1980 roku w Rzeszowie przy ul. Miodowej, stojący na 2,6 arowej działce, zaprojektowany tak aby znalazł się w nim taras z wyjściem na ogród i miejscem do relaks...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

720 000 PLN (4 932 zł/m2)

4
2
146 m2
1980
15824672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26614501 15824672 Jeżeli planują Państwo zakup działki pod budowę wymarzonego domu, to zapraszamy do zapoznania się z niniejszym ogłoszeniem.Prezentowane działki znajdują się w Przeworsku, przy ulicy Dobrej.Numery działek:1) 50439 - 12,51 a,2) 504310 - 12,51 a,3) 5043...

Przeworsk (Podkarpackie, gm. Przeworsk)

112 000 PLN

-
-
1251 m2
-
15469296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19258595 15469296 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIŚrodkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka] zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo...

Sobiecin (Podkarpackie, gm. Jarosław)

553 000 PLN (2 989 zł/m2)

10
-
185 m2
-
15352449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16590765 15352449 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 15 arów w Nienaszowie. Jeśli poszukujesz działki pod budowę własnego domu, znajdującej się w cichej i spokojnej okolicy, ta oferta skierowana jest do Ciebie. Nieruchomość płaska, w kształcie prosto...

Nienaszów (Podkarpackie, gm. Nowy Żmigród)

60 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
1500 m2
-