• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

na sprzedaż Podkarpackie Tarnobrzeg

Znalezionych ofert: 17

14413486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3969 14413486 Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu wraz z własnością budynku stanowiącego odrębny od gruntu przedmiot własności. Działka o powierzchni 2 419 m2 o numerze ewidencyjnym 21575, obręb nr 0012 Tarnobrzeg, oznaczona symbolem Bi...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

3 065 000 PLN (1 511 zł/m2)

11
-
2029 m2
1993
15637136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22980043 15637136 Biuro Nieruchomości Metrohouse przedstawia Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Tarnobrzegu.W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 1522 m². Częścią składową gruntu jest wolnostojący budynek oświatowy o...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

2 900 000 PLN (1 990 zł/m2)

11
-
1457 m2
-
15885284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27722059 15885284 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż zabytkowy DWÓR POLSKI z czterokolumnowym gankiem z pierwszej połowy XIX wieku, usytuowany na niewielkim wzniesieniu tuż obok koryta rzeki Wisły i niedalekim sąsiedztwie Jeziora Tarnobrzeskiego ...

Tarnobrzeg (Nagnajów) (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

820 000 PLN (2 247 zł/m2)

8
-
365 m2
1830
15839689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26757678 15839689 Bank Pekao S.A. oferuje na sprzedaż nieruchomość lokalową położoną w centrum Tarnobrzega przy ul. Piłsudskiego 8, w dobrze widocznej lokalizacji z miejscami parkingowymi bezpośrednio przed budynkiem.Nieruchomość idealna na:· gabinety medyczne lub reh...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

1 790 000 PLN (1 261 zł/m2)

1
-
1419.1 m2
-
15674115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23721437 15674115 Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m², zlokalizowane na osiedlu Serbinów przy ul. Jana Matejki w Tarnobrzegu. Mieszkanie mieści się na 3. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku bez windy.Rozkład pomieszczeń: 4 niezależne p...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

319 000 PLN (5 145 zł/m2)

4
1
62 m2
1978
15594512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22054217 15594512 Na sprzedaż działki budowlane w doskonałej lokalizacji - Tarnobrzeg, ul.Polna. Zaledwie 7 minut od centrum miasta i 4 minuty od ulicy Warszawskiej, gdzie w okolicy usytuowane są liczne centa handlowe, markety, restauracje, siłownia i fitness, szkoła ...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

78 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
780 m2
-
15558484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21235295 15558484 Oferuję do sprzedania działkę w Tarnobrzegu na osiedlu Mokrzyszów, przy ulicy Ks.Chrobaka o powierzchni 4755m2.  W  Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z możliwością sytuowani...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

618 000 PLN (130 zł/m2)

-
-
4755 m2
-
15779141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25766754 15779141 Urocze mieszkanie nad Wisłą.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na 4. piętrze w zadbanym bloku, który niedawno przeszedł termomodernizację.Atutem lokalu jest balkon po odmalowaniu i wymianie balustrad, idealny do wypoczynku na świeży...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

295 000 PLN (5 463 zł/m2)

2
1
54 m2
1969
15513165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20189851 15513165 Spełnienie marzeń o idealnym, komfortowym domu dla tych, którzy szukają wyciszenia wśród zieleni, ale także dobrego połączenia komunikacyjnego z miastem. Jest to idealne miejsce dla osób, które pragną chwili wytchnienia od wielkomiejskich klimatów be...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

429 000 PLN (4 820 zł/m2)

4
2
89 m2
2025
15630422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22846789 15630422 Niepowtarzalna oferta - dom w zabudowie szeregowej, w zielonej części Tarnobrzega przy ulicy Wiejskiej. Nieruchomość świetnie skomunikowana z centrum miasta i blisko drogi wylotowej na Sandomierz. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń to pełny komfort  i ...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

949 000 PLN (4 108 zł/m2)

6
2
231 m2
2000
15555373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21098210 15555373 Szukasz działki pod inwestycję lub pod budowę domu? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś!Działka znajduje się w Tarnobrzegu, województwo podkarpackie, powiat tarnobrzeski. Powierzchnia działki to 22,19 arów w skład w której wchodzi droga wewnętrzna o powier...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

249 000 PLN

-
-
2219 m2
-
15630790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22858564 15630790 Przedstawiam Państwu jasne i przytulne mieszkanie o pow. 46 m2 położone na parterze w 4 piętrowym budynku z odnowioną elewacją po termomodernizacji otoczony zielenią.W otoczeniu budynku znajduję się wiele parkingów zapewniających wolne miejsca parkin...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

279 000 PLN (6 065 zł/m2)

2
1
46 m2
1973